כל היתרונות של בדיקת לחות לאחר הצפה

שיקום נזקי מים לאחר הצפה

אם המבנה או הנכס שלכם ספג הצפה, רצוי מאוד ואפילו הכרחי לבצע בדיקת לחות לאחר ההצפה. לפניכם כל היתרונות של בדיקת לחות לאחר הצפה. הבדיקה מתבצעת באמצעות מכשור מתקדם ביותר העומד בכל התקנים הנדרשים. 

הצעד הראשון אחרי הצפה

במסגרת הטיפול הנדרש לאחר הצפה בנכס, הדבר הראשון שאותו עליכם לעשות הוא לתאם בדיקת לחות לאחר הצפה. מדובר בבדיקה שכוללת לקיחת דגימה של שכבת החומר המצויה מתחת לריצוף עצמו, מה שנקרא סומסום – והדגימה עוברת לבדיקת מעבדה. במידה וממצאי הבדיקה מעידים על רמת לחות שחוצה את רף ה 3 אחוזים, ובמקרים של חול מדובר על רף קצת יותר גבוה, יש לבצע ייבוש.   

הבדיקה עצמה מבוצעת בפעולת קידוח דקיק, וניתן לבצע אותה לא רק לפני הריצוף אלא גם עבור תקרות וקירות צדדיים.

קראו על שיקום נזקי מים לאחר הצפה >>>

בדיקה מהירה

היתרון בבדיקת קידוח הוא שאין צורך לפרק את הריצוף ולא לפתוח שום מרצפת. מדובר על קידוח דקיק ביותר המיועד לשאיבה החוצה של החצץ או שכבת הסומסום השוכבת מתחת לריצוף עצמו. בדיקת מעבדה תספק תשובות מדויקות, שתהיינה תקפות לכל שטח הריצוף.

מתי להזמין בדיקת לחות לאחר הצפה

יש לתאם את הבדיקה מול חברה המתמחה בפתרונות טכנולוגיים של ייבוש וניקוז. אם הנכס שלכם חווה הצפה בעקבות מזג אוויר, התפוצצות של צינור, או במקרה של תקלה במערכת ההשקיה הביתית – בכל המקרים הללו רצוי מאוד לתאם בדיקת לחות לאחר הצפה.  

תוכלו בקלות לתאם הגעה של צוות מקצועי למקום ההצפה, שיבצע את כל הבדיקות הדרושות ויסיק מסקנות מדויקות על מנת להחליט על הטיפול הרצוי. יש מקרים בהם הבדיקה תעלה ממצאים שלא יעידו על לחות חריגה, ויש מקרים שכן. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מקלחונים
מקלחונים הפכו להיות מאוד פופולריים והם חלק חשוב בכל בית. אנחנו עושים בהם הרבה שימוש בבית ומעוניינים...
קרא עוד »
יול 13, 2022
היתרונות של הדברת מזיקים בירושלים
הדברה היא דאגה בכל העולם, אבל בעיר עשירה ומורכבת היסטורית כמו ירושלים, היתרונות חורגים מעבר להעלמת...
קרא עוד »
אוק 04, 2023
פינות אוכל יוקרתיות
עיצוב הבית זהו דבר שחשוב לאנשים רבים. הם מעוניינים שהבית שלהם יהיה אסתטי ושתמיד יראה טוב ויהיה להם...
קרא עוד »
ינו 12, 2023