גדר במבוק – להכניס את הטבע לגינה

גדר במבוק – להכניס את הטבע לגינה

גדר במבוק היא גדר חזקה ואיכותית ביותר ולכן מתאימה מאד להיקף כל הגינה.

אחת הסיבות העיקריות למגורים בבית שהוא על הקרקע ולא במבנה של כמה דירות הוא כי בעלי הנכס מעוניינים בפרטיות, שלא יוצר מצב שהעוברים והשבים יחלפו על פני הבית וינעצו מבטים בכל מה שקורה שם, או לחלופין כשהילדים יהיו לבד בבית לאחר הלימודים, יהיה מי שיחליט לעמוד ליד הבית ולצפות בנעשה. 

גדר במבוק – הטבע בגינה 

אחת האופציות כדי להגן על בני הבית ולשמור על הפרטיות היא לרכוש גדר במבוק באתר וידר, מחיצת הבמבוק היא מאסיבית ויציבה ולכן אפשר להצמיד אותה לגדר המתכת או העץ באופן שהיא מסתירה את כל מה שקורה בחצר. בדרך זו כל מי שעובר ברחוב אינו רואה מה קורה וגם מי שנמצא בבית אינו רואה את מה שקורה ברחוב.

אפשר לרכוש את עמודי הבמבוק בכמה גדלים על פי רצון הלקוחות וכך מחברים אותם זה לזה באופן צפוף, כדי ליצור חסימה מלאה לאור העובדה שהעמודים מחוברים באופן צמוד ביותר.

תחושה נפלאה של הטבע 

הימצאותו של הבמבוק בגינה בגוונים הטבעיים, או לחלופין צבועים בצבע ונגה או בצבע שחור, יוצרת לבני הבית תחושה שהם נמצאים תמיד בטבע, בקרבת הנחל או בסביבה יפהפייה ולא אורבנית.

זהו פתרון מאד מוצלח לתחושה נעימה בכל בית שיש בו חצר או גינה ולכן בעלי נכסים שגילו זאת כבר ביצעו את ההתקנה בביתם לשביעות רצונם המלאה.

קיימים גם דגמים של במבוק שזור שהוא סוג דק יותר שגם הוא קיים בכמה מידות של עובי. מניחים את המשטח על העמודים ומחברים כדי ליצור משטח חלק שהוא גם בעל טקסטורה מעניינת.

בדקו גם דשא סינטטי באתר וידר

כתוב/כתבי תגובה