ריצוף דמוי בטון

ריצוף דמוי בטון

המראה האורבני הפשוט או המתוחכם הפך לטרנד בכל מיני מקומות כמו אולמות אירועים ואפילו חנויות ובתים, ובצדק. יש משהו יפה ואחיד במסגור של החלל בצורה אחידה ובצבעים האפורים המוכרים משום שהוא נותן לחלל את הרקע שעליו אפשר להניח כל דבר. כשאנחנו רוצים לעצב חלל שיש לו ריצוף דמוי בטון או רצפה מאוחדת אנחנו יכולים לחבר כל מיני אלמנטים לרצפה זאת בגלל המראה הניטרלי שלה שמאפשר לנו להדגיש אותה עיצובית או להפוך אותה לרקע נעים ונוח.

 

יותר טוב מבטון אמיתי

בעזרת חומרים כמו הפולימר הזה אנחנו גם יכולים להשיג תוצאות הרבה יותר טובות מאשר בטון תעשייתי אמיתי משום שהחומר מקבל את כל התכונות היפות של הבטון על בסיס תכונות פולימר הרבה יותר משובח ומשפור. בחומר זה אתם מקבלים רצפה אחידה שיכולה להיות כל רצפה ללא הגבלות של תשתית והפרעות למריחת החיפוי. אתם יכולים לשפץ כל חלל וכל מקום משום שהעובי לא מפריע גם לדלתות ולמסגרות השונות.

 

עמיד, חזק, גמיש

אין הרבה חומרים שהם גם אלסטיים וגמישים אבל גם חזקים ועמידים לגמרי בפני מכות וחבטות או ניסיונות שריטה וסדיקה. מה שאומר שחומר זה מתאים לא רק לצרכים של עיצוב בתים אלא גם למקומות מסחריים ותעשייתיים ממש. החומר עמיד בפני מים אבל גם שומר עליכם מפני החלקות ולכן גם נוח למקומות שבהם יש קשישים וילדים שיש להגן עליהם. הוא טוב עבור חיפויי רצפה דקורטיביים או שטחים גדולים ונותן מראה חלק ואחיד על פני כל המרחב ובזאת הופך כל חלל לממוסגר עיצובית. אלגנטיות של החיפוי עובדת בכל מקום ומשדרגת כל חדר מיד.

כתוב/כתבי תגובה