מטבחים זולים – זו לא מילה גסה

מטבחים זולים

במידה ואת עוברים לדירה חדשה או שאתם פשוט מעוניינים לשפץ את המטבח, אתם כנראה מבצעים סקר שוק נרחב בין נותני השירות השונים על מנת לקבל את העסקה הכי טובה. מטבחים זולים יכולים להיעשות במגוון דרכים ובשימוש בחומרים שונים המשפיעים על המחיר אך חשוב לציין שמטבח יקר איננו תמיד המטבח המתאים ביותר לדירה או לבית הספציפי שלכם. למעשה, ניתן לשפץ מטבח ואף לקנות מטבח חדש לחלוטין במחירים נמוכים בהרבה מהמצופה.

איך בוחרים מטבח חדש?

כאשר בוחרים לשנות או לשפץ את המטבח באופן משמעותי יש לכם כמה אופציות. במידה והנכם מעוניינים בשיש במטבח בקרמיקה באזורים מסוימים זה יכול להעלות את המחיר משמעותית לעומת שימוש בסוגים אחרים של שיש וטפטים נוגדי נוזלים בקירות באזורים הייעודיים כמו אזור הכיור לדוגמא. יש לציין שבחירה בחומרים זולים איננה בהכרח אומרת שהמטבח יהיה יפה פחות משום שמדובר בטעם אישי. אנשים רבים בוחרים בסוגים שונים של שיש מסיבות אסתטיות וזה איננו פוגע באיכות המטבח. דוגמא נוספת הינה שימוש בטפטים במקום קרמיקה, הטפטים נוגדי הנוזלים יכולים לבוא בשלל צבעים ואף ציורים ומעבר לעבודתם בשמירה על הקיר ויופיים, במידה ונגרם להם נזק עתידי עלות ההחלפה שלהם זולה בהרבה מתיקון לקרמיקה.

אלמנטים נוספים המשפיעים על מחיר המטבח

טרנד חדש בשנים האחרונות הינו להחליף את כיורי החרסינה בכיורים עשויים נירוסטה בעיקר בגלל המראה המודרני. החיסרון של כיורי נירוסטה הינו גם בעלות הראשונית הגבוהה וגם בתחזוקה השוטפת שבמקרים מסוימים צריכה להתבצע אחת לשנה. במידה והנכם בעלי מטבח המיועד לשיפוץ, ניתן במקום להחליף את ארונות המטבח לחדשם, לצבוע אותם ולהחליף את הידיות לכאלו הנראות יוקרתיות בהרבה. במידה ואכן הארונות במצב יחסית תקין וניתן לחדשם אין סיבה להחליף אותם במהלך שיפוץ המטבח.

תכנון נכון מוזיל עלויות

הטיפ החשוב ביותר עבור חידוש מטבחים הינו תכנון נכון. למשל, פנו להזמנת ייצור השיש רק לאחר שהרכבתם או שהנכם יודעים בוודאות את מידות הארונות במטבח, טיפ זה יחסוך לכם כסף בעבור חומרים וזמנם של אנשי מקצוע.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדעו אם הפורץ שהזמנתם הוא מומחה בפריצת רכבים
פריצת רכבים היא פשע שנמצא במגמת עלייה במהלך השנים האחרונות. ההערכה היא שיש יותר מ-2 מיליון פריצות לכלי...
קרא עוד »
יונ 29, 2022
5 דברים שחובה לדעת על איך בוחרים עורך דין חוזים ומקרקעין
בחירת עורך דין חוזים ומקרקעין היא משימה קריטית שיכולה להשפיע רבות על הצלחת העסקאות שלכם. הנה חמישה...
קרא עוד »
מאי 26, 2024
החלטתם לשפץ את גג הבית לבד?
אין דבר יותר מדכא מאשר החורף שמגיע ומביא עמו גשמים אשר חודרים את גג הבית שלנו וגורמים לנזילה מן הגג....
קרא עוד »
נוב 25, 2018