תחתיות לרהיטים

תחתיות לרהיטים

כדי לטפל ברהיטים ולמנוע עובש ומים שאר מזיקים העלולים לפגוע מטיב הרהיט הנושק לרצפה, ישנן פתרונות רבים בעזרתם תוכלו למנוע תקלות ובעיות לחפצים יקרי הערך שלכם. נכתוב על כך במאמר זה.

תחתיות לרהיטים

הרהיטים שלנו צריכים להיות מורחקים מהרצפה מסיבות שונות ורבות. אם בגלל שטיפה ומים שיכולים לאכול לנו את העץ, אם בגלל עובש העלול להיווצר בהם בגלל קרבתם לרצפה או מהספונג'ה שלא נוגבה כמו שצריך וכו'.

כששמים תחתיות לרהיטים, הדבר גורם למרחק מסוים מהרצפה וכך תורם לשמירה על רהיטי הבית לאורך שנים רבות ללא כל פגע.

היו מודעים לטמפרטורה בבית

הימנעו משימוש בחפצים חמים וקרים במיוחד על ריהוט עץ לצורך תחזוקה טובה יותר. הם נוטים להשאיר רושם שעשוי לעוות את המרקם המקורי של פני שטח הרהיטים. וודאו שהחשיפה מוגבלת לפרקי זמן מותרים ולא למשך זמן רב מדי.

תנו לרהיט להתיישן באופן בריא

ריהוט מתיישן עם הזמן ועליכם לתת לו להתיישן בחן, דוגמאות ראו באתר גולבי. ממש כמו יין, הוא עשוי לרכוש אופי חדש בשנות הדמדומים שלו. חלק מהעץ עשוי להתבהר וחלק עשוי להתכהה עם חלוף הזמן. אז כשאתם קונים ריהוט בפעם הבאה, זכרו היטב את הרגלי ההזדקנות שלו.

שמרו על חפצים חדים

עליכם להקפיד מאוד לא לאפשר לחפצים חדים להיות קרובים מדי לחלקי ריהוט מעץ. שריטה אף פעם לא תיראה טוב על אחד הרהיטים שלכם, מה גם שיהיה קשה להסוות אותה לאחר מכן.

שמן ושעווה באופן קבוע

עץ שמנוני ושעווה מומלץ ביותר שכן הוא מעניק לו לכה מבריקה. כמו כן, הוא מוסיף שכבת מגן, כמעין ציפוי על פני השטח ובכך מחיה את מראהו לבריא יותר.

כתוב/כתבי תגובה