תיקון אסלה סמויה – במה זה כרוך

תיקון אסלה סמויה - במה זה כרוך

אחד השדרוגים האופנתיים ביותר שנפוצים כיום בחדרי השירותים הוא התקנת אסלה תלויה אשר בשונה מאסלה רגילה, הניאגרה שלה היא סמויה – זאת אומרת, היא מובנית בתוך הקיר כך שרק הלחצנים להורדת המים נראים מבחוץ. אחד היתרונות הבולטים של ניאגרה סמויה הוא, שניתן בקלות רבה לנקות את הרצפה של חדר השירותים מכיוון שאין כל דבר שנמצא על הרצפה ומפריע לניקיון.

אז נכון שניאגרה סמויה נותנת לחדר השירותים מראה אלגנטי ונקי, אך עם זאת חשוב לדעת כי כאשר נדרש לבצע תיקון ניאגרות סמויות, עלותו תהיה גבוהה יחסית לתיקון בניאגרה רגילה.

תיקון ניאגרה סמויה – למה זה כל כך יקר?

למרות שהתקלות שמתרחשות בניאגרה סמויה אינן שונות בהרבה מתקלות בניאגרות גלויות, קיים הבדל משמעותי במחיר. זאת בשל העובדה כי חלקי החילוף בניאגרות סמויות הם יקרים יותר וכן בשל התיקון המורכב יחסית אשר מתבצע דרך פתח השירות אשר מוסתר על ידי לחצן ההדחה.

סיבה נוספת לכך שתיקון ניאגרה סמויה הוא יקר כל כך היא, שיש מקרים בהם יש צורך לשבור את אריחי הקרמיקה, כגון במקרים בהן נוצר סדק בניאגרה ואז יש צורך בהחלפת הניאגרה כולה דבר שמחייב שבירת אריחים. חשוב לדעת, כי רוב התקלות ניתנות לתיקון דרך פתח ההדחה ואינן מצריכות לשבור את אריחי הקרמיקה.

תיקון ניאגרה סמויה – האם אפשר גם לבד?

אנשים רבים אשר ניחנו בחוש טכני מפותח או כמו שקוראים לזה בשפה העממית – "בעלי שתי ידיים ימניות", ירצו לחסוך את התשלום לאינסטלטור ולבצע את התיקון בעצמם. אך לפני שמפשילים שרוולים ומבצעים לבד תיקון מנגנון פעמון, כדאי לדעת כי תיקון של ניאגרה סמויה הוא מסובך בהרבה מתיקון של ניאגרה גלויה. בעוד שבניאגרה גלויה קיים מכסה הדחה בעל פתח רחב אשר מאפשר מרחב עבודה גדול, הרי שניאגרה סמויה, היא בעלת פתח קטן וכל תיקון שמבצעים בה דורש מיומנות רבה על מנת שהחלקים העדינים לא ייהרסו.

בכל מקרה, מומלץ להזמין את שירותיו של אינסטלטור מומחה או לפחות להיוועץ באחד כזה, כדי שתיקון הניאגרה יתבצע בצורה הטובה ביותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבחי חוץ: ההתאמה המושלמת והחריגים
מטבחי חוץ זכו ללא ספק בפופולריות בעשור האחרון, תוך שהם ממזגים את הגבולות בין יוקרה פנימית לקסם הטבע....
קרא עוד »
אוג 15, 2023
אביזרי אמבטיה הכרחיים שאי אפשר בלעדיהם
אחד מן החדרים שנמצא בכל בית ובכל דירה הוא חדר הרחצה או חדר האמבטיה. חדר אמבטיה מסודר על מנת שתהיה גישה...
קרא עוד »
נוב 02, 2020
שירותי ניקיון
תגידו, לא נמאס לכם לראות את הבית הפוך ואת הרצפה מלוכלכת? מתגעגעים לימים בהם הרצפה הייתה נקייה והחדרים...
קרא עוד »
דצמ 23, 2021