עיצוב חלל מסחרי – מאיפה מתחילים

עיצוב חלל מסחרי – מאיפה מתחילים

כיום זה ברור כי הדרך היחידה להצליח בעולם העסקים היא למצוא את השילוב הנכון בין חשיבה על התמונה הכוללת ובין ירידה לפרטים הקטנים ביותר. מחד אנו חייבים לחשוב על האסטרגיה של העסק ועל השאלה איפה העסק שלנו יהיה בעוד חמש או עשר שנים ומנגד אנו חייבים לשאול את עצמנו את השאלות הקטנות ביותר כמו איזה כיסאות יהיו בעסק שלנו ואיזה תמונות יהיו על הקיר. רבים חושבים כי הנושא של עיצוב חללים מסחריים נוגע לפרטים הקטנים אך האמת הוא שמדובר על שילוב בין התמונה הכללית ובין הפרטים הקטנים. עיצוב נוגע גם לאסטרטגיה של העסק מכיוון שהוא משדר לאן העסק הולך ומה האופי של העסק והוא נוגע גם בפרטים הקטנים מכיוון שהוא משפיע על השאלה איך העסק ייראה ועל כן עיצוב חנות או עסק הוא בין הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים לתת עליהם את הדעת.

אל תבחרו מעצב מבלי לקבל עליו המלצות קודם כל

זה ברור כי אי אפשר לעצב חלל מסחרי ללא מעצב מסחרי מומחה אשר יסייע לנו בכך. זה גם ברור כי אנו צריכים לפנות אל המעצב המומחה והטוב ביותר מכיוון שכך נבטיח כי העיצוב יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. אז כיצד נוכל להיות בטוחים כי אנו בוחרים את המעצב הטוב ביותר? מה אנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? התשובה היא שאנו צריכים לבחור מעצב רק לאחר שנקבל עליו המלצות. עליכם לדבר עם לקוחות עבר של המעצב ולשמוע מהם מה הם חושבים על המעצב והאם היו מרוצים הן מהתוצאה הסופית והן מההליך של העבודה וכך תדעו אם לבחור במעצב זה או אחר.

האם כדאי לי לבחור במעצב אשר מתמחה בעיצוב בתים?

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון שיש הבדל עצום בין עיצוב של חלל מסחרי ובין עיצוב של בית ואין מה להשוות בין שני הדברים. לכן אין טעם לבחור במעצב אשר מתמחה בעיצוב בתים בשביל עיצוב של עסק וכדאי לבחור אך ורק מעצב אשר ההתמחות המוצהרת שלו היא עיצוב של חללים מסחריים.

כתוב/כתבי תגובה