עיצוב מסעדות על ידי מעצב פנים מומחה

עיצוב מסעדות על ידי מעצב פנים מומחה

אם תמיד חלמתם לפתוח מסעדה והרגע הזה הגיע או הולך להגיע בקרוב מאוד – הרי שאתם חייבים להכין את הרעיון הייחודי שלכם למסעדה שלהם. בעוד יש אלפי מסעדות בכל רחבי הארץ, אינספור סוגים של מאכלים, תרבויות שונות, נותני שירותים שונים, קונספטים שונים של עיצוב ועוד. כל אלה יוצרים תחרות גדולה ועולם שלם שכדי להתבלט בו אתם צריכים את האצבע הייחודית שלכם שתאפשר לכם לקחת חלק מהעוגה ולא להישאר בצד "רעבים".

מה הכוונה לקונספט ייחודי של המסעדה?

קונספט ייחודי של המסעדה הכוונה לתרבות ייחודית שאתם מציגים במסעדה שלכם. תרבות המסעדה שלכם נבנית מכמה פרמטרים חשובים: עיצוב המסעדה והתפאורה בה, מוסיקת רקע, סגנון ואופי השירות שאתם מספקים, סוגי המאכלים שאתם מגישים כמובן, מחירי האוכל ועוד. כל אלה נבנים על ידי אפיון ראשוני של הקונספט שאתם רוצים להציג והעיצוב של המסעדה הוא חלק גדול בהעברת התרבות והקונספט והגשתו ללקוח.

עיצוב מסעדה – במה צריך להתחשב?

עיצוב מסעדות הוא משהו שאנשים המקרים במסעדה רואים כלפי חוץ. זה התפאורה, העיצובים המיוחדים שלכם, ההרגשה שהם מקבלים כשהם מבקרים במקום (לעיצוב, מיקום הרהיטים והשולחנות ולאופן שבו הכול מעוצב ובנוי יש השפעה מכרעת על התחושות שמבקרים מקבלים מרגע הגעתם ותוך כדי שהם שוהים במקום וסועדים בו). בעיצוב המסעדה כדאי להתחשב במיקום הכניסה, בגודל החלל הפנימי, בתקציב שאתם יכולים להעמיד כדי להפוך את העיצוב שלכם לייחודי, להעדפות קונספט ייחודיות ועוד.

כיצד מעצב פנים יכול לסייע לנו?

מעצב פנים כבר מנוסה בכל הקשור לעיצוב מסעדות וסביר להניח שכבר עיצב מסעדה או שתיים בחייו. מעצב פנים עוסק בתחום העיצוב ויודע לקחת את החזון של הלקוח ולהפוך אותו למציאות בעזרת יצירתיות, הכרה בסגנונות עיצוב שונים, בטרנדים החמים של אותה תקופה וכן בסדרי הגודל של מחירים לריהוט כזה או כזה, לעיצובים מיוחדים ועוד. על כן הוא יכול לייעץ לגבי העיצוב הפנימי של המסעדה, לעזור בהעלאת רעיונות מתאים לקונספט ייחודי שלה וכן גם לעזור באפיון הראשוני של המסעדה וכיצד היא יכולה לבדל את עצמה מהמתחרים שלה.

כתוב/כתבי תגובה