גרניקים

מכונות שטיפה בלחץ משמשות לניקוי והסרת לכלוך מבניין. מכונות אלו משמשות גם בתעשיית הבנייה. הם הבחירה הטובה ביותר לניקוי כל סוגי הלכלוך מבניין, מבפנים ומבחוץ. מה זה מכונת שטיפה בלחץ? מכונת שטיפה בלחץ היא מכונה ששולחת מים בלחצים גבוהים דרך מפלים כדי לנקות משטח. ישנם סוגים שונים של מכונות שטיפה בלחץ ולכולם יש יתרונות וחסרונות משלהם. מכונות שטיפה בלחץ ידועות לרוב בתור מכונות "שטיפה בלחץ" או "כוח הידראולי מכונות שטיפה בלחץ זמינות במגוון צורות, גדלים ומשקלים שונים, בדרגות עוצמה שונות. מכונת שטיפה בלחץ החזקה ביותר ידועה לרוב כמכונת שטיפה בלחץ "תדר גבוה" או "כוח הידראולי". סוג זה של מכונת שטיפה בלחץ כולל צינור בלחץ גבוה המחובר ליחידת הבסיס המופעל באמצעות מכשיר חשמלי.

למה משמשות מכונות שטיפה בלחץ?

מכונות שטיפה בלחץ המוכרות גם בשם גרניקים משמשות במצבים רבים ושונים. מניקוי רצפות ועד ניקוי הבריכה, משתמשים במכונות שטיפה בלחץ במגוון דרכים. . מכונות שטיפה בלחץ נועדו להתמודד עם עבודות קשות שבדרך כלל דורשות מספר כלים. מכונת שטיפה בלחץ יכולה לשמש לניקוי ותחזוקה של מגוון דברים מאזור האמבטיה או המטבח הקטן ביותר ועד לבניין הגדול ביותר. למכונות שטיפה בלחץ יש הרבה סוגים וקטרים שונים המשמשים לניקוי אזורים שונים.

איזה סוגים של גרניקים קיימים בשוק?

קיימים מספר סוגים שונים של מכונות שטיפה בלחץ הזמינים בשוק כיום. אלו כוללים: מכונות שטיפה בלחץ ניידות או נייחות – מכונות שטיפה בלחץ ניידות (PPWM) הומצאו על ידי החברה, NAPW , לשימוש בעזרת מחפרון. PPMW הם קלים וקלים לשימוש. הם דורשים הכשרה מינימלית וניתן להפעיל אותם על ידי כל אחד. ראש שטיפה בלחץ מונח על הקרקע או הרצפה ומצמידים צינור לפיית הניקוי. לאחר מכן המפעיל מתאים את רמת הלחץ לפי כמות הלכלוך או הפסולת שהוא רוצה להסיר מאזור העבודה שלו. רוב המשאבות הניידות עשויות מפלסטיק, פיברגלס , או גומי. לראש יש סט חוגים הניתנים לכיוון על מנת לשלוט בלחץ ובקצב הזרימה. ליחידות אלו יש בדרך כלל מיכלי פלסטיק, המחזיקים את המים המשמשים לניקוי השטח. המיכל מחובר למקור אוויר, כגון מאוורר, מדחס או מפוח. מכונת שטיפה בלחץ משתמשת בזרימת האוויר כדי ליצור את המים.

>למידע ורכישה בקרו באתר קרשר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
**שמונה דברים שכדאי לדעת על איך לבחור מזגן באיכות הגבוהה ביותר**
בחירת מזגן היא החלטה חשובה המשפיעה על נוחות ואיכות החיים שלנו בבית. ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון...
קרא עוד »
יונ 04, 2024
פתיחת סתימות
על פניו, כל אחד מאיתנו יכול לפתוח סתימה בבית. כל מה שאנחנו צריכים זה קצת כוח פיזי, וכלי שיאפשר לנו...
קרא עוד »
אוג 25, 2019
דירה למכירה במודיעין
אם אתם מחפשים דירות למכירה במודיעין, פנו למשרד תיווך אשר יספק לכם את העסקה הטובה ביותר, זו שתתאים...
קרא עוד »
מרץ 01, 2020