איך קובעים את עלות השיפוץ בבית?

איך קובעים את עלות השיפוץ בבית?

אנשים רגילים מעדיפים שלא להיכנס לכל הבלגן והאבק של השיפוצים, אם זה לא הכרחי. אנחנו חשובים על הבלגן הצפוי, המריבות עם העובדים ואנשי המקצוע. איך אפשר בכלל לגור בבית בשיפוצים? אבל כולם מודים שאחרי השיפוץ וסידור הבלגן, כשאתם נכנסים לבית המשופץ, אתם בשיא. הבית שדמיינתם – נבנה. ריצוף חדש, תאורה מעוצבת, צביעה כמו שחלמתם, סלון מפואר, מטבח חדש ומאובזר והיופי החדיש בחדרים.

עלות שיפוץ בבית

אז אמנם שיפוץ הינו תהליך ארוך ומייגע. אך כשאתם זוכרים מה צפוי לכם בסוף לעומת מראה הבית העכשווי, זה שווה הכול. עכשיו חשוב להבין רק איך קובעים את עלות השיפוץ בבית? הכול במאמר שלפניכם.

מה חשוב לשפץ

בשלב הראשון חשוב לקבוע במדויק מהם הצרכים שלכם, מה אתם רוצים לשנות ואיפה תבחרו להוסיף. (המלצה: אם אתם כבר משפצים, כדאי לשפץ את כל הבית – אם אתם כבר נכנסים ל'כאב ראש' הזה – כמובן אם אתם עומדים בתקציב)

אז מה אתם בעצם רוצים לשפץ? אמבטיה ושירותים? חדר שינה? חדרים? אולי תרצו לבטל חדר ולהגדיל את שאר החדרים או הסלון? – עם האוכל בא התיאבון, אז כדאי לחשוב על כל הבית, אפילו אם זה מתחיל רק בשיפוץ חדר אחד. להמשך קריאה בנושא שיפוץ חדרי אמבטיה

חישוב כל הפרטים והאלמנטים

ברשימה חשוב להכניס את כל הפרטים הכי קטנים. אם תבחרו לשפץ לדוגמה את חדר האמבטיה. תוסיפו ארונות, כיור ואביזרי נוי שונים. במטבח חשוב לזכור את ארונות הכלים, מיקום המקרר, התנור, הכירה ושאר כלי המטבח. 

אז כשאתם רוצים לקבוע את התקציב שלכם חשוב לחשב את כל הפרטים כאמור ולקבוע את עלות השיפוץ בבית, על פי המחירים שהוצעו לכם ועל פי מה שתכננתם. יישוב טוב! למידע נוסף פנו לאור חידושים

כתוב/כתבי תגובה