מערכות תאורה לתעשייה

מערכות תאורה לתעשייה

כאשר מדובר על תאורה לתעשייה, ניתן למצוא כיום מגוון רחב של פתרונות תאורה מתקדמים מאוד. באמצעות פתרונות התאורה הטכנולוגיים המתקדמים כיום לתעשייה, ניתן להאיר חלל תעשייתי בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. כאשר בוחרים תאורה לתעשייה, יש צורך לבחור מחד תאורה פונקציונאלית כמו שרשראות תאורה ומאידך, חשוב מאוד לבחור בתאורה חסכונית, אשר תסייע להפחית בחשבון החשמל עד כמה שניתן. על כן, יש להשקיע הן בבחירת גופי התאורה הנכונים, פיזור גופי התאורה בצורה נכונה בחלל וכן, בחירת המנורות הנכונות לגופי תאורה.

כיצד בוחרים תאורה לתעשייה

ראשית כל, יש לבחור את סוג המנורות אשר ישמשו להארה בתעשייה. הסוגים הפופולאריים ביותר של נורות הרלוונטיות לתאורה לתעשייה הן: תאורת אינדוקציה ותאורת לד. מדובר על תאורות בעלות יתרונות רבים. היתרונות שלהם גובלים בחיסכון של התאורה באנרגיה וכן בעמידות של התאורה לפרק זמן משמעותי. מלבד החיסכון הכספי בתאורת לד, הרי שניתן לבחור תאורת לד בגוונים שונים בהתאם לצורך. יש צורך לבחון את סוג החלל התעשייתי בו מתקינים את התאורה ובהתאם לסוג וכמות ההארה הנדרשת ניתן לבחור את הגוון הרצוי בתאורת לד. חשוב לזכור שתאורה לתעשייה כרוכה בכמות רבה של בתי מנורה ונורות הרלוונטיות לחלל אחד ועל כן, רצוי להתייעץ עם מומחים בטרם בוחרים מערכת תאורה לתעשייה.

התקנת מערכת תאורה לתעשייה

כמובן שמלבד בחירת סוג התאורה הרצוי בתעשייה, המנורות הרלוונטיות ובתי המנורות, יש צורך לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך התקנת מערכת התאורה. התקנת מערכת התאורה חייבת להיות מחוברת למערכת החשמל במקום, על מנת שהתאורה תוכל לפעול בצורה תקינה. על כן, חשוב מאוד לבחור בחשמלאי מוסמך כמו מאיר להב, בעל רישיון לעסוק בתאורה לתעשייה. לחשמלאי מעין זה חייב להיות הרישיון הנדרש לעיסוק בתחום, אך מעבר לכך, חשוב מאוד שיהיה לו ניסיון, וותק בתחום זה. בטרם תבחרו את החשמלאי הרלוונטי עבורכם לצורך התקנת מערכת תאורה לתעשייה, כדאי שתבדקו במי בעצם מדובר, האם הוא מומלץ, מהו הותק שלו והניסיון, האם כבר ביצע בעברו עבודות הכרוכות בהתקנת מערכות תאורה לתעשייה האם הוא מוכר בתחומו והאם יש לו את הרישיון הנדרש לעיסוק בתחום.

כתוב/כתבי תגובה