מדפים מודולריים

מדפים מודולריים

אחת משיטות האחסון המוצלחות ביותר היא באמצעות מדפים מודולריים. מדובר במדפים שאפשר לנייד אותם ממקום למקום, כדי ליצור מבנה חדש של מדפים או ליצור תוספות במבנה קיים.

מדפים מודולריים 

הקמה של מדפים מודולריים במחסן, במשרד או בבית כוללת חשיבה לטווח הרחוק. בונים את המבנה של המדפים על פי הצורך כעת, אך קיימת אופציה בעתיד לבצע שינויים ותוספות.

אם לדוגמה המדפים כעת כוללים שני טורים שכל אחד מכיל חמישה מדפים, אפשר בעתיד לצרף אליהם שני טורים זהים נוספים הכוללים חמישה מדפים, או כמות אחרת של מדפים אם קיים צורך במרווחים צרים או רחבים יותר. 

גם את המבנה הראשוני שהוקם אפשר לשנות, להוסיף מדפים באמצע כדי ליצור התאמה לפריטים קטנים שיונחו על כל מדף, או לחלופין לשלוף חלק מהמדפים הקיימים וכך ליצור מרווחים גדולים בין כל מדף ומדף. 

הרכבה ופירוק של מדפים מודולריים 

כיוון שהמטרה של מדפים מודולריים היא ליצור במידת הצורך שינויים, שיטת ההרכבה והפירוק שלהם היא נוחה מאד וכך אפשר ליישם זאת, ראו דוגמא באתר מדף פיקס.

כל טור של מדפים מחוזק לפרופילים ממתכת באמצעות זוויות מאסיביות וברגים איכותיים. אם קיים צורך להוציא מדפים מסוימים, משחררים את הברגים ואת הזוויות ומהר מאד שטח האחסון תואם את הצורך במקום זה.

יתרונות של מדפים מודולריים 

האופציה המועדפת ברוב המקרים היא של בניית מדפים מודולריים ממתכת לאור איכותו הגבוהה של חומר זה והעובדה שהוא יכול להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. 

גם כאשר עוברים דירה או משרד, במקרים רבים המדפים הם עדיין תקינים ולכן אפשר לפרק את המבנה ולהרכיב אותו מחדש עם המדפים הללו, או עם מדפים בגדלים אחרים על פי הצורך במקום החדש על פי הייעוד.

כתוב/כתבי תגובה