עמודי בטון עגולים – איך מייצרים אותם?

עמודי בטון עגולים – איך מייצרים אותם?

לא רבים מודעים לכך אך ברחבי העולם ישנה שיטה מיוחדת למפעלי תעשייה שבהם העובדים שותפים מלאים לקבלת ההחלטות ובעצם מודל החברה בע"מ שיטה שונה לחלוטין מהנהוג בשאר העולם. על רקע זה אנו חייבים לשאול את עצמנו האם המודל הזה מוכיח את עצמו כיעיל? האם הפיכת העובדים לשותפים משפרת את התפוקה ואת איכות המוצר? ימים יגידו.

מה שבטוח הוא שלא משנה מה המפעל שלכם מייצר ואם הוא נמצא בגרמניה או בישראל הוא חייב לייצר באיכות הגבוהה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי המוצרים שלנו יהיו איכותיים וטובים. על רקע זה אנו חייבים לציין כי כדאי לנו לייצר עמודי בטון עגולים או צינורות פח עגולים בתצורה הטובה ביותר שיש, וזאת בכדי להבטיח כי המוצרים שלנו יהיו מושלמים ואיכותיים במיוחד ובכדי להבטיח כי לא ניקלע לקושי עצום אשר יפגע במטרה שלנו.

מדוע בקרת איכות על ייצור העמודים היא כה חשובה?

אז איך נוכל להבטיח כי אין תקלות בייצור העמודים? הרי כל תקלה קטנה בעמודים יכולה לגרום לנו לנזק אדיר שממנו יהיה לנו קשה מאוד להתאושש ואשר יגרום לנו להפסד כספי ובמקרים מסוימים אף יסכן את פועלנו וזהו משהו שאנו לא יכולים להתעלם ממנו. אם כן אתם צריכים להבין שכאשר אתם קונים את העמודים אתם חייבים אבל חייבים לבחון את בקרת האיכות על העמודים.

עליכם להבטיח כי הבקרה הזאת תהיה מושלמת וברמה הגבוהה ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי היא תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש. ככל שהבקרה תהיה יותר טובה כך היא תפעל בצורה יותר מושלמת וכך העמודים יהיו יותר חזקים וטובים.

מדוע לא כדאי לנו לקנות את העמודים הזולים ביותר?

כמו שכדאי לוודא כי יש בקרה על העמודים או צינורות ספירקל, כך כדאי לכם לוודא כי אתם לא קונים את העמודים הזולים ביותר. עמודים זולים זה כמו לקנות תוצרת גרמנית וזהו משהו שלא כדאי לקחת אתו את הסיכון מכיוון שהוא יגרום לכם לנזק עצום ויגרום לכם לבעיות רציניות ביותר בטווח הארוך וגם בטווח הקצר.

כתוב/כתבי תגובה