מעצור חניה מגומי

מעצור חניה מגומי

מעצור חניה מגומי נחשב ללא ספק לאחד מאביזרי הבטיחות הנמכרים והנפוצים ביותר בארץ ובעולם. מדובר על אביזר שנועד למנוע התנגשות של הרכב בקיר, עמוד או ברכב שעומד בחניה הנגדית. ניתן להתקין את המעצור בחניה הפרטית של הבית, או לחילופין, בחניון ציבורי או פרטי. מדובר על דרך יעילה ואפקטיבית ביותר למנוע דפיקות פח קלות ברכב, במיוחד כאשר מדובר על הצורך להיכנס לחניה צרה וצפופה. חשוב כמובן להקפיד על התקנה תקנית ונכונה של המעצור, במרחק של 80 – 70 ס"מ מהנקודה הרחוקה ביותר שאליה הרכב יכול להגיע. צורת הפעולה של המעצור פשוטה למדי, ברגע שהגלגל של הרכב נוגע במעצור הוא נעצר, ולא מסוגל להמשיך לנסוע. ניתן למצוא היום בשוק מגוון רחב של מעצורי חניה שונים העשויים מגומי קשיח או מגומי ממוחזר, המגיעים בגדלים שונים ומתאימים לסוגים שונים של כלי רכב.

מעצור חניה מגומי – כל היתרונות שכדאי לכם להכיר

קודם כל, כדאי לציין כי לעומת גומי ממוחזר, מעצור חניה העשוי מגומי קשיח יהיה עמיד יותר לאורך זמן ויוכל לשמש את בעליו ללא בעיות או ליקויים מיוחדים. מעצור זה מתאים במיוחד לתנאי מזג האוויר בארץ, ולרוב ההתקנה שלו מצריכה מספר ברגים, על מנת להעניק לו את העמידות הדרושה לצורך עמידה בעומסים השונים שנוצרים כתוצאה מדריסתו על ידי רכבים שונים לאורך הזמן. מומלץ כמובן לבחור במעצור חניה מאסיבי, השוקל לפחות 17 קילו, על מנת להבטיח את העמידות שלו ואת היכולת שלו לבצע את עבודתו בצורה המוצלחת והיעילה ביותר. כמו כן, חשוב לבחור במעצור המכיל פסים מחזירי אור, על מנת להגדיל את הנראות שלו ובכך להקטין את כמות הפעמים שידרסו אותו. חשוב לציין כי מדובר על מוצר עמיד שיכול להתאים הן לחניות פרטיות והן לחניונים מקורים ולא מקורים, היות והוא עמיד בפני עומסי תנועה גבוהים ותנאי אקלים לא פשוטים.

לסיכום, מעצור חניה מגומי נחשב למעצור איכותי ואמין, המאפשר לשמור על כלי הרכב בזמן הכניסה שלהם לחניה. מדובר על מוצר משתלם יותר כלכלית מאשר מעצור העשוי מבטון, היות והוא קל יותר לשינוע וזול יותר מבחינה כלכלית.

אולי יעניין אתכם גם: מחסומים ניידים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת המשמעות של יועצי בטיחות ואינסטלציה
בתחום הבטיחות והצנרת, שבו הגיבורים הבלתי נראים עמלים בחריצות, קיימים היבטים קריטיים הדורשים את תשומת...
קרא עוד »
נוב 23, 2023
**תנורי בילט אין: למי זה מתאים ומתי אולי פחות?**
תנורי בילט אין הם לא רק פריט פונקציונלי במטבח, אלא גם חלק מהעיצוב והאסתטיקה. עם טכנולוגיות מתקדמות...
קרא עוד »
יונ 17, 2024
איך לעצב כניסה מושלמת לבית
בין אם תקראו לזה הול או מבואה, הכניסה לבית זה החלל הראשון אליו אתם צועדים ברגע שנפתחת דלת הבית. ברוב...
קרא עוד »
אוק 12, 2019