לישון עם מזגן או עם מאוורר?

רבים האנשים שמנסים לשפר את הרגלי השינה שלהם: יש את מי שירצה לישון בחושך מוחלט כדי שלא להתעורר מוקדם מידי. יש את מי שתרצה לישון עם חלונות פתוחים כדי לקום כשקרני שמש ראשונות נכנסות בחלון, ויש את מי שצריך שקט מוחלט או צלילים מרגיעים שממלאים את החלל.

אבל מה בנוגע לקירור חדר השינה? עם מה עדיף לישון: עם מזגן או עם מאוורר? המומחים טוענים כי שימוש במאוורר יספק שינה איכותית יותר. מדוע? הנה כמה סיבות:

 

צינון נעים ללא ייבוש של האוויר

אחד היתרונות של שינה עם מאוורר הוא היכולת של אמצעי הקירור לקרר את המרחב באופן שווה מבלי לייבש את האוויר או לגרום לכאבי ראש וחוסר חמצן. מזגן מוציא אוויר סינטטי, לכן נחשב פחות בריא עבור מי שמצנן עמו את החלל.

 

שינויים קיצוניים בטמפרטורה

זה נכון שמאוורר יכול לגרום להתכווצות שרירים או לכאבי גב במידה והוא מספק אוויר רק לאזור מסוים בגוף ואינו תלוי על התקרה. ובכול זאת מאוורר תקרה מאפשר טמפרטורה פחות קיצונית ממזגן ובכך מונע התקררות. ישנם מאווררים סופחי לחות שמקלים גם על עומס החום.

 

חלונות פתוחים ואוויר טבעי יותר

כשאנו ישנים עם מזגן אנחנו חייבים לסגור את החלונות כדי לקבל מקסימום אפקט: מה שלא מאפשר כניסה של אוויר חופשי מהחלונות. שינה עם מאוורר לעומת זאת, מאפשרת חלונות פתוחים: מה שמכניס יותר חמצן ואוויר טבעי למרחב.

 

חסכון בעלויות

שינה עם מאוורר תאפשר חסכון בעלויות באופן משמעותי! מזגן כידוע דורש כמויות גדולות יותר של אנרגיה לכן אם תשנו במשך חודשי הקיץ עם מזגן תוכלו לצפות לחשבון חשמל מנופח. שינה עם מאוורר אינה מצריכה המון אנרגיה והיא חסכונית יותר. בין היתר זיהום האוויר פחות כשמשתמשים במאווררים, מה שמקנה ידידותיות לסביבה.

 

למידע נוסף ורכישה הכנסו עכשיו לאתר: https://www.amperel.co.il/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט מעץ מלא – שווה את הכסף?
עץ הוא חומר שבו מבצע האדם שימוש מן הרגע שהוא גילה אותו. עם עצים אשר משמשים עבור בנייה של בתים, עצים אשר...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018
מעצב פנים
מעצבי פנים הם אלה שהופכים חללים, למקומות שגורמים לאנשים להרגיש טוב. הם מומחים בהענקת חיים לחלל עם...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022
למה כל כך קשה למצוא משרדים להשכרה באיכות גבוהה
התהליך של חיפוש אחר שטחי משרדים חדשים יכול להיות מלהיב ומתסכל יחד, ולעיתים קרובות לוקח יותר זמן ממה...
קרא עוד »
מרץ 18, 2020