מבלים הרבה זמן בבית לאחרונה? הגיע הזמן לשפץ את המטבח

מבלים הרבה זמן בבית לאחרונה? הגיע הזמן לשפץ את המטבח

התקפה האחרונה שיבשה את מהלך החיים החד גוני לכל אדם ברחבי העולם. הקורונה שפלשה לחיינו ללא התראה, גרמה לכך, שאנשים נמצאים בביתם במרבית הזמן וכתוצאה מכך, גם אוכלים יותר מהרגיל. 

השורה התחתונה לכל הסיפור הזה היא, שיש צורך להתעסק במטבח הביתי הרבה יותר מאשר בימי השגרה בהן בני הבית אוכלים את עיקר ארוחותיהם במקומות העבודה או הלימודים. על כן, יש הרבה אנשים שמעוניינים לשפץ את המטבח שלהם על מנת להתאים אותו לקצב הפעילות המוגבר.

שיפוץ מטבח – איך מתחילים?

לפני הכול, כדאי להתייעץ עם חברים או מכרים ששיפצו את המטבח שלהם לאחרונה ולשמוע מהם תובנות לגבי כל התהליך. בשלב השני, מתכננים את המטבח החדש – מה צריך להיות בו, צבעים רצויים, מסמנים נקודות חשובות וכן הלאה. בשלב השלישי, אוספים מידע על אנשי מקצוע מומלצים בתחום וניגשים לעבודה.

בחירה מוצלחת של משטחי שיש

אחד המקומות הכי שימושיים במטבח הם משטחי השיש ולכן יש צורך לשים דגש מיוחד בזמן בחירתם. ישנם סוגים רבים של שישים למטבחים ועל מנת לבצע את הרכישה המוצלחת ביותר ולעשות את הבחירה הטובה עבורכם, חובה עליכם להתייחס למטרה אליה אתם מייעדים את השיש הנבחר.

כמובן שחשוב מאוד לבחור את השיש למטבח בהתאם לעיצוב הכולל של המטבח ולשים לב שמלבד האיכות והחוזק, הוא גם משתלב מבחינה עיצובית במטבח החדש והמשודרג שלכם.

אי במטבח – כן או לא?

נקודה נוספת שכדאי לחשוב עליה בעת תכנון מטבח חדש הוא האם מתאים לכם אי למטבח או שאתם מעדיפים משטח עבודה אחד. אי במטבח יכול מאוד לשדרג את המראה שלו, אך מנגד, חשוב שגם אתם כדיירים, תתחברו לסגנון.

כתוב/כתבי תגובה