עיצוב פנים למשרדים

עיצוב פנים למשרדים

עיצוב פנים למשרד שלכם יכול להיות משהו מעניין, מהנה ומאתגר כאחד. העיצוב משפיע עליכם, על העובדים שלכם וגם על האורחים שלכם במקום (שיכול להיות לקוחות, שותפים עסקיים ועוד). אתם רוצים לוודא שעיצוב המשרד שלכם תואם את הקונספט המיתוגי של העסק שלכם, משקף את התחושות והרגשות שאתם רוצים להעביר אצל הנוכחים במקום ומצד שני לבנות מקום שנעים וכיף לעבוד בו.

עיצוב המשרד בצורה פרקטית ויעילה:

כאשר מדובר על עיצוב פנים למשרדים יש אינספור סוגים וסגנונות ואתם כמובן גם יכולים לעצב את המשרד בסגנון ייחודי משלכם. בעולם הטכנולוגי והמודרני ישנה אפשרות להעביר רעיונות למחשב, להשתמש בתוכנות גרפיות כדי לשקף כיצד המשרד יכול להיראות ובכך לגבש רעיונות בצורה אפקטיבית יותר. אתם רוצים שהמשרד יהיה פרקטי והשימוש בו יהיה יעיל. כך למשל אתם רוצים שיותר עובדים יכנסו במשרד שלכם אך לא לפגוע בפרטיות של אף אחד מהם, אתם רוצים יותר שטחי אחסון, אתם רוצים לכלול מסרים שיווקיים במידה ואתם מארחים אנשים שהם לא העובדים שלכם וכו'.

חשוב להתחשב בעובדים ובסביבת העבודה שלהם:

העובדים שלכם (ואולי גם אתם) מבלים את רוב שעות היום במשרד. זה כמו בית שני וכך זה צריך להרגיש לצוות העובדים. הם צריכים להרגיש מגובשים כמו משפחה, ליהנות מסביבת עבודה נעימה ונוחה וכזו שתשרה עליהם את האווירה המרגיעה והנעימה שצריכה להיות במקום עבודה מסודר. בעוד שבמפעל כולם עסוקים כל הזמן בעבודה ובהעלאת הקצב, במשרד העבודה דורשת קבלת החלטות וביצוע פעולות בצורה מושכלת, נכונה, חכמה וסבלנית. אין זה אומר שצריך לעבוד באדישות, אך אבל אתם בהחלט לא רוצים שהעובדים שלכם ילחצו מקירות שצבועים בצבעים כהים או צועקים מדי, או שהם ירגישו מחנק מכמות עובדים גדולה באותו חדר צפוף או שאור השמש יסנוור את המחשב שלהם חצי מהמשמרת.

מסרים שיווקיים ואירוח לקוחות או שותפים עסקיים:

דבר נוסף שאתם רוצים לקחת בחשבון הוא לשתול מסרים שיווקיים בתוך המשרד, כחלק אינטגרלי מהעיצוב שלו, זאת במידה ואתם מארחים לקוחות או שותפים עסקיים במשרד שלכם. כדאי להיוועץ עם יובל הלל – מעצב פנים מקצועי ומנוסה המתמחה בעיצוב משרדים לבתי עסק בכל סדר גודל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קוטל יתושים מומלץ
יתושים הם מטרד. הם יכולים להעביר מחלות כמו מלריה, דנגי וזיקה. חלק מהמחלות הללו עלולות להיות קטלניות....
קרא עוד »
יונ 15, 2022
לקראת הקיץ – המדריך לבחירת ריהוט גן לבית
שדרוג של הבית שלכם לקראת הקיץ יכול להיות אופציה מעולה וזאת אם תרצו לחוש תחושה של שינוי בחיים. כדי שכל...
קרא עוד »
פבר 20, 2021
כל מה שרציתם לדעת על מטבחים לדירות שכורות
משכירים דירה? מטבח נאה בהחלט יהיה במקום, אך לא צריך להשתולל בעיצוב. שימו לב כי עיצוב של דירה שכורה צריך...
קרא עוד »
אפר 28, 2022