5  טיפים מנצחים לניקוי חלונות

5 טיפים מנצחים לניקוי חלונות

ניקוי חלונות זוהי לא משימה יומיומית אך ברור כי מדובר במשימה קבועה הדורשת עקביות. אם נזניח את החלון, הניקיון אחר כך יהיה הרבה יותר מורכב וקשה. אנחנו כאן על מנת להעניק לכם חמישה טיפים שיסייעו לכם לצלוח את המשימה בקלות, במהירות עם תוצאות מבריקות במיוחד.

המשימה של ניקוי והברקת החלונות אינה מהמשימות הקלות. זה דורש עקביות רבה, זה דורש ידע איך לבצע את המשימה, באלו כלים ובאלו חומרים ורק אם מבצעים את העבודה כמו שצריך, החלונות אכן מבריקים.

טיפ מספר 1 – מטליות נקיות

כל עקרת בית חרוצה תדע להגיד לכם כי המטליות הנקיות הן הערובה לחלונות ובמיוחד לשמשות נקיות ומבריקות. כאשר העבודה נעשית עם מטליות לחות או לא לגמרי נקיות, ההברקה לא תהיה באמת מבריקה והתוצאות כלל לא תהיינה מוצלחות.

טיפ מספר 2 – עבודה יסודית

לא כל יום ערב פסח, אבל אם אתם מעוניינים ליהנות מחלונות נקיים באמת, בצעו את העבודה בצורה יסודית. פרקו את החלונות, נקו את המסילות היטב עם שואב אבק, עברו גם עם סמרטוט או מגבון לח אותו תחדירו עם סכין חדה או מברג, נקו את מסגרת החלון ורק לבסוף הבריקו את השמשות.

טיפ מספר 3 –  מים בששון

אז נכון שיש היום הרבה חומרי ניקוי אשר מיועדים לצורך הברקת חלונות. אבל לא ברור שחייבים להשתמש בחומרים הללו על מנת שניתן יהיה ליהנות מתוצאות טובות. לפעמים דווקא המים יובילו לתוצאות הכי נקיות והכי בוהקות.

טיפ מספר 4 – עיתונים (?)

יש כאלה הטוענים כי הברקת החלון תיעשה באופן הכי טוב דווקא עם נייר עיתון. יש בזה הרבה מן האמת. בבתי עסקים אנחנו רואים כי פעמים רבות מבריקים את חלונות הראווה באמצעות נייר עיתון והתוצאות בהחלט מוצלחות.

טיפ מספר 5 – נייר סופג

רבים פוסלים את נייר העיתון הממהר להתפורר. הם מצדדים דווקא בנייר הסופג. בכל מקרה, הדבר החשוב ביותר הוא שהנייר יהיה יבש לגמרי ונקי ללא רבב.

עם מעט ידע ועם הכלים הנכונים ניתן להגיע לתוצאות הטובות והמבריקות ביותר.

הטיפים באדיבות אתר http://hdwindows.co.il/

כתוב/כתבי תגובה