למה עובש מופיע יותר בזמן החורף

למה עובש מופיע יותר בזמן החורף

לא מעט אנשים מתלוננים על הופעת העובש בקירות ביתם בימי החורף הקרים. העובד גורם לתחושת מחנק תמידית הכוללת הרס של רהיטים ובעיות נשימה. הסיבה לכך שהעובש מופיע בעיקר בימי החורף הרים ברורה. ישנם לא מעט ביניינים ישנים אשר לא מתוחזקים נכון מזה שנים ארוכות כך שהגשם בימי החורף הקרים מצליח לחלחל אט אט לקירות הבינין.

חדירתם של מי הגשמים לקירות הביניין שלכם

חדירתם של נוזלים מימי הגשם של החורף הר גורמים להופעת עובש רב בכל אזורי הבית שלכם. על כן אנשים רבים מתלוננים על הופעת לא מעט עובש בדירתם דווקא בימי החורף הקרים. על מנת להצליח להתמודד נכון עם בעיה זו ראשית חשוב להבין מהו המקור להופעת העובד. כפי שציינו לעיל על פי רוב המקור הוא מי הגשמים אשר מחלחלים לקירות הביניין אבל פעמים רבות העובש אשר נוצר במקלחת בביתנו נגרם דווקא כתוצאה של הדי המים הרותחים בהם אנו מתקלחים אשר יוצרים רטיבות בקירות, קראו  איך לנקות עובש באמבטיה כתוצאה מזה

כמה צעדים פשוטים לפתרון יעיל של הבעיה

על כן הצעד הראשון שעלינו לעשות במטרה להצליח להתמודד נכון עם העובד הוא לזהות את מקור הבעיה אשר גורמת להופעת העובד. לאחר גילוי של מקור הבעיה ישנם כמה צעדים חשובים אותם תאלצו לעשות במטרה להצליח להתמודד נכון עם העובד בדירה שלכם. ראשית, חשוב להתמודד עם מקור הבעיה. כלומר,במידה ומקרו הבעיה היא ימי הגשמים אשר גורמים לנוזלים רבים לחלחל לקירות הביניין שלכם, חשוב לאטום את קירות הביניים מפני חדירה של מים.

טיפול שורשי יבטיח לכם שהבעיה לא תחזור

טיפול נקודתי בעובש עצמו לא יסייע במידה והוא אכן נגרם כתוצאה של חלחול מי הגשמים לביניין שלכם, שהרי, בגשם הבא מים נוספים יחדרו ויגרמו להופעת התופעה בשנית. לכן, קיימת חשיבות רבה לפתור את הבעיה משורשה על ידי איטום הבניין, לפרטים נוספים.

לאחר איטום הביניין ובעזרת חומרים מיוחדים תצליחו להשמיד את העובד אשר כבר נמצא בדירה שלכם. לאחר השמדת העובש הקיים תאלצו למרוח חומרים מיוחדים אשר מיועדים למניעת היווצרות עובש בעציד במטרה לוודא כי תופעה זו לא תחזור על עצמה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תנקו את הדירה כמו חברת ניקיון מקצועית
כולם רוצים בית נקי. הבעיה היא שלא כולם באמת יודעים איך לנקות. אז אצל רבים קורה אחד מהשתיים. או שהם...
קרא עוד »
ינו 28, 2019
כמה עולה תיקון מרזב בבניין ובבית פרטי?
כל מי שיש לו מרזב בבית יודע עד כמה חשוב שהוא יהיה תקין. במקרים בהם משהו משתבש יש לפנות לחברה וותיקה,...
קרא עוד »
ינו 31, 2021
המדריך החיוני: שיפור מיומנויות הבישול עם מתכונים מקוונים
האם אתה סקרן לגבי המשמעות של שיפור יכולות הבישול שלך באמצעות מתכונים מקוונים? בואו נעמיק בסיבות...
קרא עוד »
פבר 07, 2024