מחסני עץ או מחסני מתכת? מה הכי טוב לגינה?

מחסני עץ או מחסני מתכת? מה הכי טוב לגינה?

מחסני עץ ומחסני מתכת נראים כמעט בכל גינה ומסייעים מאד לאחסון ציוד. מחסני המתכת הם המחסנים האידאלים לגינה, לאור היתרונות הרבים שלהם. 

מחסני מתכת 

מחסני מתכת בנויים מלוחות מבודדים של החומר האיכותי שמגן כראוי על כל הפריטים שמאוחסנים בו לאורך שנים. מדובר בחומר מבודד ולכן אין השפעה של מזג האוויר והטמפרטורה בתוך המחסן נותרת נוחה לאורכה של כל השנה.

לאחר התקנת המחסן בגינה אין צורך לבצע פעולות תחזוקה כלל ולכן הימצאותו של המחסן מסוג זה בגינה היא נוחה מאד לבעלי הנכס.

את מחסני המתכת אפשר לרכוש בכל גודל רצוי על פי הצרכים של כל משפחה ואף על פי שמדובר בשטח אחסון, הנראות שלו בחצר היא יפה. אפשר לאחסן בו כלי עבודה, אופניים, כלי גינה, ציוד לקמפינג וכל פרט שאין בו צורך באופן שוטף.

לאור מיקומו בגינה יש לוודא שרוב הציוד נמצא על מדפים ולא על הרצפה, כדי למנוע מחרקים להתחפר בין הציוד.

מחסני עץ 

המראה הכפרי מתאים מאד לגינות וקיימים מחסני עץ בשפע של גדלים ועיצובים. מחסני העץ החדשניים בנויים כך שהם עמידים בפני מים, הבידוד שלהם הוא בטיב מעולה ולאחר ההתקנה הוא עומד איתן ובאופן יציב לאורך שנים רבות.

הבקתה היפהפייה מוסיפה יופי רב לכל גינה ולכן משתלבת בה באופן מושלם. אפשר לרכוש את מחסני העץ בשפע של גווני עץ וכל אחד מהם ישתלב בנראותה של הגינה במיוחד אם יש בה דשא טבעי או סינתטי.

החיסרון של מחסני העץ הוא שבמהלך השנים יש לבצע בו פעולות תחזוקה שונות כמו צביעה וטיפול בחומרים נגד מזיקים שאוהבים את חומר העץ. 

כתוב/כתבי תגובה