לא קיבלתם רישיון קבלן? יש למי לפנות!

לא קיבלתם רישיון קבלן? יש למי לפנות!

מידע בסיסי

עניין ידוע הוא כי לפי החוק בישראל כל קבלן חייב רישיון, לא כולם יודעים כי רישיון זה מוענק במסגרת תהליך מוסדר: שורה ארוכה של תקנות אשר קובעות את התהליך של סיווג קבלנים רשומים. הצעד הראשון הוא פנייה אל רשם הקבלנים שהוא הגוף האחראי על רישום הקבלנים.
לא קיבלתם רישיון קבלן? יש למי לפנות!

טעות בסיווג הקבלן?


כל פרויקט בנייה מערב באופן טבעי שורה ארוכה של קבלנים שונים אשר לכל אחד מהם תחום התמחות אחר. פרויקט בנייה למשל מורכב מקבלנים מסוגים שונים: קבלן עפר, קבלן תשתיות, קבלן אינסטלציה, קבלן שאחראי על השלד, קבלן חשמל, קבלן שיפוצים ועוד ועוד. כדי להפוך לכל אחד מהקבלנים הללו יש לעבור תהליך רישום אצל רשם הקבלנים אשר מחייב לכלול בתוכו אפילו את הסיווג בתחום ההתמחות המדויק שהרישיון יהיה בעל תוקף עבורו. במידה ולא ידעתם את הפרט הזה יתכן שתקבלו דחייה או אי אישור של הרישיון. אבל אל דאגה: לא קיבלתם רישיון קבלן? יש למי לפנות!

ניסיון רב

המשרד שלנו בעל ניסיון רב וידע בכל סוגי הפניות לרשם הקבלנים, אחרי יותר מאלפי פניות מצאנו את הדרך הנכונה ביותר להנפיק רשיון בדרך המהירה והנוחה ביותר. אז אם לא קיבלתם רישיון קבלן? יש למי לפנות! כמובן שאפשר גם לפנות אלינו כדי שנוכל להסדיר עבורכם את התהליך בעזרת הניסיון הרב שקיים אצלנו ויסייע לכם לעבור את התהליך בצורה מהירה קלה ובעיקר בטוחה ונכונה.
חשוב לדעת שפעילות ללא רישיון מתאים יכולה להוות עבירה פלילית ולהוביל לנקיטת אמצעים משמעתיים כנגדכם אשר ישללו מכם את האפשרות לעבוד בהמשך בתחום זה. למידע נוסף פנו לעורך דין רישום קבלנים

כתוב/כתבי תגובה