מיגון דלתות

מיגון דלתות

דלת הבית או דלת הרכב נוצרו עבור מטרה ברורה מאוד: לאפשר כניסה ויציאה מבחוץ פנימה ולהיפך. אבל היות ומדובר על פתח גדול עלול להיווצר מצב שבגין הפתח הזה השטח כולו יהיה בסיכון. כי גם אם מדובר על מבנה יציב וממוגן, גם אם מדובר על כלי רכב – המפתח עשוי להכניס את השוהים במקום לסכנה. כי אם קל לפרוץ את הדלת, אם גורם עוין יוכל לקרוע את הדלת ממקומה בקלות, הרי השהייה במקום עשויה להיות מסוכנת. מסיבה זו חשוב מאד לבצע מיגון דלתות.

מה זה מיגון דלתות?

תהליך של מיגון דלתות נועד להפוך את הדלת לאלמנט ממוגן ובטיחותי. כזה שיהיה מוגן כנגד ירי, הדף או פריצה אלימה. אכן, כאשר הדלת של המבנה או של הרכב הייתה ממוגנת נמנעו פריצות או נזקים בגין ירי או כל אירוע בטחוני אחר. המציאות הזו מביאה לכך שאזרחים רבים במדינה מסיקים כי נכון ומומלץ למגן את הרכב, את העסק או את כלי הרכב ולמנוע אסונות חמורים בעתיד.

מיגון דלתות

כיצד מבצעים את המיגון?

תהליך המיגון מתבצע על ידי חברה מקצועית בתחום המיגון, והוא מתחלק לשני שלבים:

שלב ראשון: ייעוץ וקבלת החלטות

יש בתחום המיגון אלמנטים שונים ומגוון אפשרויות לביצוע מיגון. אך אם מעוניינים למגן כהלכה ולהיות בטוחים שהמבנה ממוגן היטב, חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי על ידי מומחה בתחום. חברות המיגון אשר מציעות שירותי מיגון דלתות אכן מספקות ייעוץ תוך בחינת נתוני השטח ואפיון הצרכים. הגדרת הרמה הנדרשת של המיגון והכוונת הלקוח למיגון הנכון לו.

שלב שני: יישום

השלב השני הוא שלב היישום. השלב בו אנשי המקצוע מגיעים לשטח עם כל האלמנטים והאביזרים, עם כלי עבודה ומכשור מתאים על מנת לבצע את המשימה הנדרשת. הפעולה אינה מורכבת מאוד ולרוב אינה מתמשכת על פני זמן רב. כמו כן חותרים לבצע מיגון דלתות בצורה אסתטית ונאה, כך שהדלת הממוגנת תראה יפה ולא תפגום במראה של המבנה.

התוצאה – מיגון איכותי שמרגיע את הלמות הלב

לאחר ביצוע שני השלבים הללו ניתן לנשום לרווחה, כי כעת השטח ממוגן!

כתוב/כתבי תגובה