ריהוט לגינה

ריהוט לגינה

ריהוט לבית הוא אחד מהדברים שחשוב שיהיה בכל בית, כיוון שייעודו מגוון והוא מעניק נוחות מקסימלית בזמן השהייה בבית לצד עיצוב ייחודי המתאים לאווירה שיש בבית. שילוב זה מאפשר לכל משפחה לעצב את ביתה באופן חופשי על פי טעם אישי, טרנדים חמים, פונקציונליות וכל רצון אחר.

סוגי הרהיטים לבית הם רבים ושונים, וכל חלל בבית זקוק לריהוט המתאים שיככב במרכזו – גם כאשר מדובר על ריהוט לגינה, חצר או המרפסת של הבית.

מה ההבדל בין ריהוט חוץ לריהוט פנים?

כדי להתאים את סוג הריהוט הטוב ביותר לכל חלל, נהוג להפריד בין ריהוט חוץ לריהוט פנים. ריהוט חוץ כשמו כן הוא, נועד להיות מחוץ לבית היכן שלא קיים חיפוי וקירוי של קירות ו/או גג. לעומת זאת, ריהוט פנים הינו סוג ריהוט המיועד לחללי הפנים בבית בין אם מדובר על הסלון, מטבח, פינת אוכל, חדר רחצה, חדרי שינה וכו'.

ההבדל בין סוגי ריהוט אלו נעוץ לרוב בחומרים מהם עשוי כל ריהוט, כאשר ריהוט חוץ מורכב מחומרים עמידים יותר שיכולים להחזיק מעמד באקלים קיצוני ותנאי סביבה חיצוניים. 

מה מומלץ לעשות לפני בחירת ריהוט לגינה?

כאמור, פריטים של ריהוט חוץ צריכים להיות מוצבים במיקום חיצוני לבית כמו מרפסת, חצר וגינה פרטית. כאשר בוחרים ריהוט לגינה, חשוב לאפיין את המטרה של הריהוט והמקום בו הוא עתיד להיות מונח וכך לבצע את הרכישה הטובה ביותר.

לדוגמה כשמעוניינים להציב פינת אוכל מעוצבת בחלק המקורה של הגינה, אפשר לבחור ריהוט גן העשוי מחומרים כמו עץ או אלומיניום – בשונה מפינת אוכל שתוצב בחלק שאינו מקורה באזור הגינה, כיוון שחומרים אלו עלולים להינזק כתוצאה משמש ישירה, מי גשמים ועוד.

היכן לרכוש ריהוט גן איכותי ויוקרתי?

באתר גנים ושושנים ניתן למצוא סוגים שונים של ריהוט לגינה העשויים מחומרים איכותיים, ובעיצובים יוקרתיים ומרשימים שיקשטו כל גינה, חצר, מרפסת וכל אזור חיצוני אחר הנמצא סמוך לבית. נוסף לריהוט גן, תוכלו למצוא באתר מגוון פריטים של ריהוט חוץ, ריהוט משלים ואקססוריז העשויים מחומרים איכותיים ללא פשרות ובעיצובים יוצאי דופן.

 

כתוב/כתבי תגובה