ציפוי חלונות

ציפוי חלונות

ציפוי חלונות מאפשר לכם ליהנות מחלון זכוכית או קיר זכוכית בלגי ללא סנוור שמש גם בימי הקיץ החמים. הציפוי הנו מדבקת אנטי סאן המכהה את החלון והופכת אותו משקוף לבעל גוון מסוים. כמובן שלא מדובר בצבע בולט שהיה מסתיר לחלוטין את הנוף. ההשתקפות קיימת והצבע מורגש בכהות קלה ביותר המספיקה לאי הסתרת הנוף בחוץ מחד ושלא יסנוור מאידך.

הזמנת ציפוי החלונות

ציפוי חלונות מזמינים ממומחים להתקנת אנטי סאן. הם יספקו לכם את המדבקה המתאימה לממדי החלונות שלכם כולל התקנה. זהו מוצר שמאד לא מומלץ להתקין אותו לבד, במיוחד לא אם החלון גדול וקשה להקפיד על קווי אורך ורוחב ישרים. הדבקה וחרטה זה מהלך שבקושי ניתן ליישם וגם אם כן, עוצמת המדבקה כבר לא תהיה זהה. ציפוי חלונות אנטי סאן מדביקים פעם אחת בדיקנות ולשם כך יש להיעזר במומחים לאנטי סאן.

התקנת ציפוי החלונות

ציפוי אנטי סאן יותקן בכל חלון שתבקשו. ההתקנה תמומש באמצעות ניקוני וקרצוף החלון הקיים, כולל מרבצי אבק והדבקה על החלון בעודו מבריק. העבודה תיעשה על ידי המומחים להדבקת ציפוי חלונות אנטי סאן בהתאמה אישית לכל מבנה.

יתרונות ציפוי החלונות

  • מונע סנוור.
  • חוסך באנרגיה ומונע כניסת חום עודף למבנה.
  • מאפשר עיצוב חדש במבנה על בסיס הגוון של המדבקה.
  • המבנה ייראה מהוקצע ומעוצב במיוחד עם חלונות מאוישים במדבקות ציפוי חלונות.

כשאתם מבקשים לשפר את התשתיות במבנה שלכם, החלונות הם מקומות שמצוין להתחיל בהם. לא נדרש התקן הצללה הרמטי כמו תריסים. די להתקין מדבקת אנטי סאן ולהבטיח הכהייה של החלונות ומניעה מוחלטת של סנוור וכניסת חום.

משמש לשנים רבות של מניעת סנוור וחום עודפים

המדבקה הנה מוצר עמיד מאד המשמש את בעלי המבנה לשנים רבות קדימה ללא סנוור. לכן זו השקעה מצוינת טווח ארוך, במסגרתה תוכלו ליהנות מחלונות כהים שישפרו את ערכו של המבנה ויצרו תשתית מחיה מעולה. המדבקה מתאימה גם למבנים שאינם בתים כמו משרדים, מוזיאונים ועוד. חשוב לבחור היטב את עיצוב ציפוי החלונות שלכם ולהזמין התקנה על כל עבודה להבטחת תוצאת הדבקה מושלמת ללא חרטות וללא תקלות.

ציפוי לחלונות אנטי סאן – אמצעי ההצללה שיוצר את השינוי באמת!

כתוב/כתבי תגובה