בריכות נוי שלוש דגשים על תחזוק נכון שלהן

בריכות נוי שלוש דגשים על תחזוק נכון שלהן

לא בכל גינה חייבת להיות בריכת נוי, אלא בריכות נוי גורמות לגינה שלכם להיות יפה יותר ומטופחת יותר. חשוב מאד, כאשר אתם מתכננים גינה עם בריכת נוי להשתמש עם חומרים איכותיים לבניית הבריכה כמו בכתובת הזו, ולתכנן את הבריכה כמו שצריך עם צוות מקצועי, שיבנה את הבריכה שלכם, ובעיקר להשתמש במסנני מים מקצועיים. אך גם לאחר שנקטתם את כל הפעולות הללו, יש לכם בריכה מרשימה ואיכותית עדיין כדאי לכם לדעת כדי לשמור על הבריכה כזו עליכם לתכנן את הגינה היטב הנה שלושה טיפים שיגרמו לגינה הנוי, להישאר יפה ונעימה, כמו תמיד, אז אם תקפידו על הדגשים הללו תולו להינות מתחזוקה קלה יותר בריכת הנוי.

שלושה דגשים

  1. הקפידו על הוצאת עלים, ורפש מהבריכה

עלים רבים מוצאים את עצמם בתוך בריכת הנוי שלכם בעיקר בעונת הסתיו שבה העלים נושרים, אך ללא העלים יש רפש בתוך הבריכה העלים. הנמצאים בבריכה יכולה לגרום לגידול אצות, ולכן קיימת חשיבות רבה להוצאה שלהם את העלים מוצאים על ידי רשת גדולה וכאשר מצטברת בושה הדרך הטובה ביותר לנקות אותה היא לרוקן את הבריכה. חובה בכל מרה לבצע את הפעולה כל שנה.

  1. טיפול במערכת הפילטר

לכל בריכה יש פילטר חשוב מאד לטפל בו היטב טיפול הפילטר נעשה אחת לחודש (עוד בנושא), אך במקרה שהפילטר נסתם כאשר טרם עבר חודש יש לנקותו ניתן לראות זאת על פי עכירות המים. ניתן לנקות את הפילטר, על פי הסוג שלו כאשר יש סוג שמתנקה בעצמו אין צורך לבצע שום  פעולה, אך במקרה שהפילטר לא כזה יש צורך לפתוח אותו לרוקן את הספוגים, ולשטוף אותם היטב עם צינור לחץ.

  1. ניקוי משאבות מים וטיפול בצמחים

חובה לנקות את משאבות המים הניקוי מתבצע על ידי הוצאת המשאבה מהמים, ולאחר מכן לשטוף אותה בזרם מים חזק כדי לנקות את האבנית מומלץ להשרות את המשאבה  במים המכילים מלח לימון, לפיכך יש לבצע את הפעולה אחת לחצי שנה. פעולה זו חשובה.

כתוב/כתבי תגובה