5 יתרונות של ארונות רחף

5 יתרונות של ארונות רחף

ארונות רחף הם הארונות  הנוחים ביותר שקיימים היום המותאמים לחדרי שינה, לכל אחד מחדרי הילדים ולמקומות נוספים בבית כמו בכניסה למרחב הביתי.

 

5 יתרונות של ארונות רחף

לארונות רחף יש תכונות ייחודיות ולכן הם שונים מארונות אחרים בתחום זה.

  1. הארונות הללו מיוצרים בטכנולוגיה פורצת דרך ולכן הם נחשבים בין היצרנים המובילים של ארונות הזזה לשימוש ביתי ומשרדי.
  2. הדלתות קלות מאד להזזה לימין ולשמאל ולכן גם ילדים יכולים בקלות לפתוח את הארון שלהם ולהוציא את הפריטים הנחוצים להם אשר ממוקמים בגובה שלהם.
  3. משקלן של הדלתות אינו כבד וזאת בניגוד לכל ארונות ההזזה האחרים שמותקנים בהם דלתות מאד כבדות אשר מכבידות על ההתנהלות היום יומית של בני הבית.
  4. לארונות הללו קיימת מערכת טריקה שקטה, כך שלא שומעים את טריקתן של הדלתות והמגירות.
  5. הסגירה יוצרת מראה אקסקלוסיבי ואלגנטי בכל חדר לאור העובדה שהקירות מצופים בהדפסים יוצאי דופן אשר משנים לחלוטין את נראותו של כל חדר. כך שאפשר לבחור את ההדפס המתאים ביותר, להתקין מראות על כל המשטח או על חלק ממנו, או לחלופין להתקין טלוויזיה גדולה במרכזו של הארון.

 

רכישה של ארון רחף

כאשר מזמינים ארון רחף מתכננים מראש את נראותו הפנימית כך שהחלוקה תתאים להורים או לכל אחד מהילדים שגר בחדר זה. באופן טבעי החלוקה אינה זהה, יש ארונות רחף שיש בהם בעיקר מדפים ואחרים עם מקומות צרים או רחבים לתלייה וכמה מגירות הן עמוקות והן בגובה נורמטיבי לאחסון של פריטים שונים.

בזכות החלוקה הפונקציונלית, כל הפריטים מונחים במקומות המיועדים להם בארון וכך החדר מסודר ומאורגן ואפשר בנוחות להוסיף ולהוציא פריטים שונים.

כתוב/כתבי תגובה