יסודות נדל"ן

יסודות נדל"ן

נדל"ן, אותו תחום שאנשים רבים החליטו להפוך לתחום העיסוק שלהם והלכו בין היתר לעשות קורס נדל"ן כדי להבין את העולם הזה בצורה טובה ומקצועית שתעזור להם במה שהם עושים כך שיוכלו לעשות זאת בצורה טובה יותר. זה יכול להיות מישהו שהחליט להיות חלק מקבוצת רכישה של הקמת בניין חדש או מישהו שיש לו הון ראשוני ורוצה להשתמש בו לצורך מינוך ולעשות יזמות נדל"ן על ידי רכישת נכס לטובת השבחה ומכירה שלו.

 

מה זה קורס יסודות הנדל"ן

קורס יסודות נדל"ן זהו קורס מאוד בסיסי אשר מתאים לאנשים שלא ממש יודעים מה זה נדל"ן ורוצים לדעת יותר על העולם הזה. בקורס כזה נלמדים היסודות הכי חשובים בתחום, זהו ידע אשר עוזר לכל אחד שנכנס לעולם עסקאות הנדל"ן לעשות זאת בצורה טובה וחכמה יותר. לרוב מדובר על קורס קצר באופן יחסי, קורס אשר נמשך מספר מפגשים במשך מספר שבועות, מפגשים בהם אנשי מקצוע מעולם הנדל"ן מביאים את הידע לתלמידים המשתתפים בקורס. זה יכול להיות כלכלן, עורך דין, שמאי שמתמחה בתחום ועוד אנשי מקצוע אשר עוסקים בכך ביום יום ולא עוסקים רק בדברים באופן תיאורטי.

 

מה לומדים בקורס יסודות נדל"ן?

ישנם מספר נושאים עיקריים הנלמדים בקורס מסוג זה למשל מושגים בסיסיים בנושא של מקרקעין, דברים הקשורים לעקרונות תכנון ובנייה, פרויקטים של תמ"א ותוכנית מתאר מקומית, דברים שקשורים להשבחה של נכס וירידה של ערך נכס, נושאים של הסכמים כמו מכר ורכש, שכירות, חכירה, פסיקות משפטיות רלוונטיות לנדל"ן, היתרי בניה, מנהל מקרקעי ישראל, פיצול דירות, פטורים והנחות, כל מה שקשור לרכוש משותף ועוד. יש מקומות המציעים ליווי אישי במהלך הקורס או אחריו לעיתים כחלק מהמסלול ולעיתים בתוספת תשלום.

כתוב/כתבי תגובה