דירות להשקעה ביוון

דירות להשקעה ביוון

אחד מיעדי הנדל"ן הנחשקים ביותר באירופה היא יוון. מדינה זו, מציעה את כל מה שהמשקיע המתחיל צריך כדי להתחיל את עסקיו בבטחה ולעשות זאת יחד בתנאים הטובים ביותר שניתן לקבל בחו"ל ומבלי הצורך להיות אזרח המדינה.

דירות להשקעה ביוון 

אזרחים ישראלים רבים משקיעים מעבר לים במדינות רבות ומוצאים שם את מה שתמיד חלמו מבחינת נדל"ן זול, תשואה גבוהה ורווח רציף וטוב.

יוון היא מהמדינות שמאפשרות לישראלים רבים לבצע בה רכישות נדל"ן שונות ומבלי להיעזר בפרוצדורה כזו או אחרת שחוסמת אנשים רבים מהעולם לעשות במדינות אלה את עסקיהם.

מה לעשות רגע לפני קנייה של נכס בחו"ל? 

כמובן שלפני שתקפצו ראש לעסקה הראשונה שלכם, תרצו לעשות בדיקת נאותות עבור כל השקעה, אך הדבר נכון במיוחד לגבי נדל"ן הנמצא על חוף הים, דבר שיכול להיות אסון מבחינתכם אם חלילה תתרחש שם הוריקן או נזקי טבע אחרים.

לפני שאתם מתלבשים על דירה להשקעה ביוון ומתכוונים להשקיע בה את כספיכם, אנחנו ממליצים לכם לעשות זאת באיטיות ותוך כדי למידה וכניסה לפרטים הקטנים ביותר. כך תוכלו להשיג את הנכס הרצוי לכם ובמינימום סיכון.

למה דווקא נדל"ן? 

נדל"ן ממשיך להיות דבר מפתה עבור המשקיעים כדי לגוון בו את התיקים שלהם, לספק הטבות מס מסוימות, הכנסות וצמיחה שסוגי נכסים אחרים לא תמיד יכולים להציע. בעוד שרוב המשקיעים מתחילים להשקיע נדל"ן בחצר האחורית שלהם, יתכן שיבוא זמן בו הם ישקלו לקחת את השקעותיהם לחו"ל. 

השקעות נדל"ן בינלאומיות יכולות להיות דרך נהדרת לקדם את הגיוון בתיק ההשקעות ולקבל גישה להזדמנויות במדינות גדלות, ונכס זר, יכול אפילו לשמש כבית שני, אך כמובן שזה לא מתאים לכולם.

> קראו גם: האם ואיפה להשקיע בנדל"ן בחו"ל ב-2021

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור שטיחים לסלון? 
אתם חוזרים בכל יום הביתה וברור לכם שמשהו חסר? נמאס לכם לראות את הסלון שלכם "עירום"? אם כך, יכול להיות...
קרא עוד »
פבר 24, 2022
כסאות לבית – להתאים את הכיסא לחדר
אם אתם רוצים לרכוש כיסאות לבית, אבל לא יודעים מאיפה להתחיל ומתלבטים בין המגוון העצום שהשוק מציע לכם,...
קרא עוד »
פבר 14, 2022
ריסוס לבית
מזיקים כמו ג'וקים, זבובים, חולדות, עכבישים וחרקים אחרים, יכולים להוות איום אמיתי בבתים שלנו. מלבד...
קרא עוד »
יונ 23, 2020