עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים

עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים

עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים הפך לאחד הנושאים המדוברים ביותר בשנים האחרונות. כבר לא מספיק לשים עציץ מפלסטיק מעל הניאגרה כדי ליהנות מעיצוב מעניין של החדר, אלא יש צורך לבחור מתוך מגוון עצום של כלים סניטריים הכוללים אסלות שונות, אמבטיות ומקלחונים. כמו כן, יש צורך להחליט על סגנון העיצוב בחדר האמבטיה, לבחור בצבעים מסוימים שישלטו בחדר, להחליף את הקרמיקה הישנה והמוכתמת בקרמיקה מעניינת ומקורית יותר וכמובן לתת את הדגש לאביזרים הקטנים כמו סטנד למברשות שיניים וסבון, מגבות רכות וממותגות, מעמד מעץ מלא לקרמים וסבונים וכדומה. כמובן שכל אחד יכול לעצב את חדר האמבטיה שלו בהתאם לצרכים ולרצונות שלו, אך מומלץ להשקיע בכך מחשבה ותכנון בטרם מתחילים בעבודות.

מאיפה להתחיל את תהליך העיצוב?

קודם כל, מומלץ לעצום עיניים, לקחת כמה נשימות מלאות ולאחר מכן להתחיל לדמיין את חדר האמבטיה האידיאלי עבורכם. תדמיינו אותו עד הפרטים הקטנים ביותר, כולל תכנון כללי של החדר, מיקום האמבטיה ביחס לאסלה, סוג המראה שתלויה על הקיר, צבע הקירות, סוג הריצוף וכדומה. עכשיו שיש לכם את התמונה הזאת בראש, אפשר להתחיל לתכנן ולצמצם את הפער בין המצוי לרצוי. אחת ההחלטות החשובות ביותר שתאלצו לעשות, היא בחירת האסלה שלכם בחנות קב מוצרים. מדובר לכאורה על פריט בסיסי שלא אמור לעניין אתכם יותר מידי, אך למעשה קיים היום בשוק מגוון עצום של דגמי אסלות שונים, הנבדלים זה מזה במחיר שלהם, בעיצוב שלהם, בעמידות החומר שלהם לחומרי ניקיון וכמובן ברמת הפונקציונליות שלהם. חשוב לתת את הדעת לכל אחד מהתחומים האלו, היות ומדובר על מוצר שאתם צפויים להשתמש בו לא מעט לאורך היום. אסלה סמויה נחשבת לאחת הבחירות הטובות ביותר, היות והיא ידועה בסגנון העיצובי הנקי והמינימליסטי שלה. הדבר מעניק יותר מרחב ויותר ספייס בחלל החדר.

לסיכום, כל מי שנמצא בתחילת תהליך עיצוב חדר השירותים שלו, חייב לבחון את האופציה של אסלה סמויה. מדובר על פריט חדשני ואיכותי, שישדרג לכם את מראה החדר. מעבר לכך, חשוב לתת את הדעת לעיצוב הקרמיקה, לאביזרים הקטנים כמו שטיח אמבטיה או מעמד לנרות וכדומה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עוברים לבית חדש? כך תעצבו את חדר הילדים המושלם
המעבר לבית חדש, ובמיוחד עם ילדים, הוא לא פשוט. מעבר לכל המשימות שאיתן צריך להתמודד, עלינו גם לחשוב על...
קרא עוד »
אפר 06, 2022
גביעי קידוש
בכל בית יהודי יש בדרך כלל גביע מיוחד לקידוש. אז נכון שלא חייבים דווקא גביע כדי לערוך את הקידוש. אין כל...
קרא עוד »
מאי 18, 2022
איך יודעים שחברת ההובלות שלי תיתן אחריות במקרה של שבר ברכוש בזמן המעבר?
במעבר למקום חדש, תמיד קיים סיכון לנזק לרכוש. כתוצאה מכך, חיוני לוודא שחברת ההובלות שלך תספק כיסוי...
קרא עוד »
מאי 24, 2023