מה מאפיין מטבח כפרי?

אחד המטבחים הפופולאריים ביותר בעולם ובפרט בישראל, הוא מטבח כפרי. מדובר על מטבח אשר נמצא בשימוש של מבני מגורים רבים, לא רק בהכרח מבנים אשר ממוקמים בכפרים או יישובים קטנים, אלא גם כאלה הממוקמים בערים הגדולות והמרכזיות. 

אנחנו יכולים למצוא מטבחים כפריים משלל דגמים ועיצובים, כל אחד יכול לבחור את הסגנון המועדף עליו, כפי שכל אחד יכול להחליט האם להזמין מטבח כפרי לבן בעיצוב אישי? חשוב לציין, הסגנון של המטבח והעיצוב שלו, אמורים להתאים, הן למבנה כולו, הן לצרכים שלנו כמובן, וכן הוא אמור להתאים לתקציב שעומד לרשותנו בשביל שנוכל ליהנות ממנו. 

לפני שנסביר מה מאפיין בדיוק מטבח כפרי, חשוב לומר, בטרם אנחנו בונים מטבח כזה, יש לנו אפשרות להשתמש בתוכנות הדמיה שיאפשרו לנו לראות איך המטבח משתלב במקום, איך אנחנו יכולים ליהנות ממנו וכמובן כיצד אנחנו יכולים לעצב אותו כפי שאנו רוצים, בין אם זה מבחינת גודל, צבעים, חומר והיבטים אחרים, קבלו מידע מקצועי באתר של עדי חליפה

מה הם האפיונים העיקריים של מטבח כפרי?

ראשית, מטבח כפרי נחשב למטבח קטן יותר מאשר מטבח רגיל. אך הוא קטן מאחר והוא נועד "לשדר" חום ואינטימיות. זאת להבדיל ממטבח מודרני שנחשב, לכאורה, יותר מעשי וכן יותר קר ומנוכר. 

שנית, מטבח כפרי מתאפיין בכך שהוא כולל בתוכו שימוש בעץ מסוגים שונים, שימוש בצבעים כהים וחמים, וכן אפשר למצוא אלמנטים שאמורים לחבר את המטבח לאדמה, לטבח, ולייצר אווירה יותר חמימה במקום. 

שלישית, הרבה פעמים מטבח כפרי מתאפיין בכך שיש אי במרכז המטבח, מה שמאפשר לנו לחלק את משטחי העבודה וכן הוא מאפשר לנו לייצר מצב, לפיו יש חלוקה של אזורי האחסון, ולא כולם נמצאים במקום אחד בלבד. 

 

כתוב/כתבי תגובה