כל המידע על הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

הטרמיטים הם חרקים ממשפחת התיקנים והם ידועים בזכות השילוב החברתי והנפוץ שלהם. חרקי הטרמיטים אוהבים מאוד את הרהיטים הביתיים שלנו, את משקופי העץ, את עמדות הישיבה בחצר, וכל מה שקשור לעץ. הטרמיטים מסוגלים לעכל כל סוג של עץ ובכמויות די גדולות, אם אתם סבורים שיש לכם טרמיטים בחלקי הבית זה הזמן לעשות הדברה בעזרת חברת הדברה מקצועית.

הסימנים הכלליים להצטברות טרמיטים בבית

זיהוי טרמיטים מתבצע בשני מישורים: זיהוי באמצעות סימנים כלליים, וזיהוי באמצעיים ויזואליים. הדרך הטובה ביותר לזהות את הטרמיט הוא באמצעות צילום של החרק במכשיר הטלפון ושליחת התמונה למדביר. במקרים אחרים ניתן לזהות את הטרמיטים באמצעות 3 הסימנים הבאים: כתמים שחורים על הקירות, שקי חול קטנטנים, וכמובן נזקים לעץ ולריהוט באופן בלתי מוסבר. אם אתם חשים ביותר משני סימנים, ב- 90% מהמקרים מדובר בהצטברות טרמיטים בבית ובגינה.

איך נראים הטרמיטים ומהם הסוגים הנפוצים בישראל?

הטרמיטים הם חרקים שנראים כמו נמלים קטנות, הם מצטברים בחלקי הבית בכמויות, והמראה שלהם בעיקר חיוור (שקוף) וזהוב. הטרמיטים נפוצים יותר במקומות אידיאלים ונוחים עבור המלך והמלכה, כמו מקומות חמים, מדברי ישראל, וכמו כן גם בגינות ובחדרי הבית השונים. כמו כן, ישנם 3 סוגים של טרמיטים הנפוצים בישראל: הסוג הראשון, הטרמיט הננסי. השני, הטרמיט המכונף, והשלישי, הטרמיט הסיני. הטרמיט הנפוץ ביותר בישראל הוא ללא ספק הטרמיט הננסי, הוא הטרמיט שעושה הכי הרבה נזק. אם אתם נתקלים בטרמיט הננסי, כדאי לפנות למדביר מוסמך.

הפתרון הטוב ביותר – הדברת טרמיטים

אם אתם סבורים או יודעים בוודאות שקיימים טרמיטים בבית או בחצר שלכם, אל תהיו שאננים, הזמינו מדביר לשם הדברת טרמיטים בצורה המקצועית והנכונה ביותר. ככל שנעשה את ההדברה מוקדם יותר, כך הנזק לריהוט ולעץ שלנו יהיה מזערי יותר. לעומת זאת, אם נחכה, נבחון את השטח, או ננסה לעשות את ההדברה בצורה עצמית, ייתכן שהנזק יהיה מאוד קשה. הדברת טרמיטים באמצעות מדביר מקצועי תאפשר לכם שקט נפשי, תעניק לכם נקיטת פעולה מקצועית והשמדת החרק לצמיתות. גם אם זה נשמע קלישאתי – בחרו את המדביר בתבונה, מדביר איכותי ומוסמך עדיף.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היבטים מסקרנים של אריחים בעיצוב אישי
אריחים הם מרכיב אינטגרלי בעיצוב פנים, שנבחר לרוב בשל העמידות והמשיכה האסתטית שלהם. עם זאת, יש עולם...
קרא עוד »
ינו 12, 2024
בחירת המדפים המתאימים למחסנים לוגיסטיים: מדריך מקיף
בחירת המדפים הנכונים למחסן הלוגיסטי שלך היא החלטה מכרעת שיכולה להשפיע באופן משמעותי על היעילות...
קרא עוד »
דצמ 12, 2023
הדמיה תלת ממדית – שימושים שכיחים
אם אתם רוצים לראות מה תחום התלת ממד יכול לעשות בשבילכם, תישארו כאן, זה הולך להיות מעניין.  כפי שאתם...
קרא עוד »
יונ 07, 2021