טיפים לעיצוב מושלם של המטבח 2022

המטבח הוא אחד המקומות המרכזיים בבית ואחד המקומות בבית שרבים שמים דגש גדול לגביו – הן מבחינת הפרקטיות והן מבחינת העיצוב. בבתים רבים עושים שימוש רב במטבח. ולמרות שרבים יסכימו שמטבח צריך להיות קודם כל פרקטי, בניגוד לעבר, כיום עיניין העיצוב במטבח הוא אישיו מאוד גדול. גם אנשים שנכנסים לדירת קבלן חדשה, ברוב המקרים יעדיפו לשנות ולעצב את המטבח ולא להשאר עם המטבח הבסיסי

אבל עיצוב מטבח כמו מטבחי סמל הוא משימה בהחלט מאתגרת. עיצוב המטבח דורש יצירתיות וחשיבה עיצובית ושילוב של עיצוב המטבח יחד עם שאר הבית ובהתאם למאפייני הבית, הדיירים והשימוש במטבח. לכן רבים פונים למעצבי פנים כדי שיעצבו להם את המטבח וגם בחנויות מטבחים ואולמות תצוגה של מטבחים מעסיקים מעצבי פנים שנותנים שירות למי שמתעניין ברכישה וחידוש של המטבח

איך תעצבו מטבח מושלם

להחליט מהו סגנון המטבח שתרצו – ישנם סוגים שונים של מטבחים, מטבח מודרני, מטבח פרובאנס, מטבח בעיצוב של קווים נקיים ועוד. עליכם קודם להחליט מהו הסגנון שאליו אתם מתחברים, כמובן שזה צריך להיות תלוי גם בסגנון העיצוב של שאר הבית.

פרקטיות – לפני שמתחילים לתכנן ולעצב את המטבח, צריך לקחת בחשבון נתונים כמו גודל ומבנה החלל שבו יהיה המטבח (האם קיים אי למטבח למשל), לחשוב כיצד יהיה אפשר לנצל נכון את השטח, הן מבחינת המקום והן מבחינת השימושים שלכם במטבח.

צבעים – בעבר מטבחים היו בעיקר בשני צבעים – לבן או עץ. כיום הרבה יותר מקובל לראות מטבחים בצבעים שונים ונועזים יותר: שחור, כחול, אפור, אדום ועוד, כך שאינכם מוגבלים בעיניין זה. חשוב מאוד שתבחרו את צבע המטבח שאופן שישתלב עם שאר העיצוב של הבית ולא יהיה מנותק מהעיצוב של חלל המגורים בבית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסגרות לתמונות – עץ או מתכת?
לכל תמונה יש את המרכיבים שלה שבאמצעותם, נוכל לדעת טוב יותר איזו מסגרת להתאים לה. מסגרת מעץ, ממתכת או...
קרא עוד »
דצמ 17, 2021
איך תנקו את הדירה כמו חברת ניקיון מקצועית
כולם רוצים בית נקי. הבעיה היא שלא כולם באמת יודעים איך לנקות. אז אצל רבים קורה אחד מהשתיים. או שהם...
קרא עוד »
ינו 28, 2019
אביזרי אמבטיה הכרחיים שאי אפשר בלעדיהם
אחד מן החדרים שנמצא בכל בית ובכל דירה הוא חדר הרחצה או חדר האמבטיה. חדר אמבטיה מסודר על מנת שתהיה גישה...
קרא עוד »
נוב 02, 2020