עיצוב משרדים – טיפים חשובים

עיצוב משרדים – טיפים חשובים

עיצוב משרד בצורה נכונה יכול להשפיע רבות על הפעילות בעסק שלנו ועל ההכנסות שלנו. המשרד הוא המקום בו אתם והעובדים שלהם מעבירים את רוב שעות היום ונחשב למעשה למעין בית שני שלכם. כמו כן, כאשר לקוחות מגיעים לבקר אתכם במשרד הם גם מושפעים מהרושם שהם מקבלים ולא רק מהקפה שהם שתו אצלכם. על כן כדאי להקפיד על עיצוב מקצועי של המשרד, כזה המשדר את ההרגשות הנכונות ללקוחות שלכם, לכם ולעובדים שלכם ומאפשר סביבת עבודה נוחה ונעימה.

עיצוב הריהוט:

אתם יכולים להאמין בפנג שוואי או לא אך הדבר הראשון שאתם צריכים לקחת בחשבון בעת עיצוב משרדים הוא הריהוט שאתם צריכים במשרד וכיצד הוא יעוצב. כמובן שהעיצוב הסופי יהיה רק לאחר אפיון מלא של המשרד וצרכיו. אם יש לכם הרבה ניירת או צורך בתיוק רב של מסמכים ואחסון פריטים שונים הרי שתרצו לכלול מידוף ואזורי אחסון חכמים במשרד, כאלה שלא יחנקו את המשרד מצד אחד או יהפכו אותו למחסן וישתלבו יפה בעיצוב מצד שני. אם אתם מארחים אנשים אצלכם במשרד תרצו לאפשר פינת ישיבה נוחה עבורם. אם אתם רוצים לשדר מראה נקי וחסכוני יותר תוכלו לעשות שימוש במחשב נייד או באביזרים נלווים אלחוטיים למחשב ולחסוך את הכבלים הרבים.

עיצוב הקירות:

הקירות הם חלק בלתי נפרד מהמשרד שלכם. הם צריכים להיות צבועים בצבעי העסק ומצד שני לשדר את מה שאתם רוצים לשדר. צריך לקחת בחשבון שצבעים בהירים יותר למשל מאפשרים סביבת עבודה נוחה, נעימה וסבלנית יותר מאשר קירות הצבעונים באדום ובשחור למשל. האם אתם רוצים לכלול את לוגו העסק על הקירות שלכם? האם תרצו לשלב מדבקות קיר? כמה מידוף יותקן על הקירות? האם תרצו עיצוב טפט המקדם מכירות על הקיר? ואולי תרצו למלא אותו במשפטי השראה לעובדים שלכם? ייתכן ותעדיפו להשתמש בטפט קיר לשדרוג העיצוב של המשרד ועוד.

שילוב תאורה:

משרד מואר הנו חשוב גם עבור בריאות העיניים שלכם ושל העובדים שלכם (בעיקר אם אתם עובדים שעות מרובות מול מחשב) וגם כדי לבנות סביבה נעימה ומוארת יותר לעבוד בה. פחות נעים לעבוד בסביבה חשוכה ואפילו לקוח שלכם המגיע מהתאורה הטבעית בחוץ והדבר הראשון שהוא ירגיש בכניסה למשרד שלכם זה את החושך במשרד – זוהי לא התחלה טובה לעשות עסקים.

לעיצוב מקצועי של המשרד כדאי להיוועץ עם מעצב פנים מקצועי ומנוסה.

כתוב/כתבי תגובה