יתרונות של יריעות ביטומניות

יתרונות של יריעות ביטומניות

היום ניתן למצוא בארץ לא מעט סוגים שונים של שיטות לאיטום גגות. אחת השיטות המומלצות ביותר, היא שיטת איטום של יריעות ביטומניות. מדובר על שיטה איכותית ויעילה, אשר יכולה להבטיח לכל אחד גג יבש ונטול נזילות. חשוב להבין כי השיטה מתבססת על שימוש ביריעות חזקות ועמידות, אשר אינן מושפעות מרוחות, גשמים, סערות או קרני השמש הלוהטות. לעומת שיטות איטום אחרות, שיטה זו נחשבת לאיכותית ביותר, היות והיא מחזיקה מעמד לאורך זמן, ללא שום צורך בתחזוקה מיוחדת. חשוב כמובן לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום כמו זאת – http://www.otmim.co.il/, על מנת להבטיח לעצמכם עבודה מדויקת, שמתבצעת לפי התקנים המחמירים ביותר. בצורה כזו, ניתן למנוע נזילות והיווצרות של עובש וכתמי רטיבות, היות והיריעות מסוגלות לאטום את הגג בצורה ההרמטית ביותר.

 

יתרונות של יריעות ביטומניות – נקודות שמעולם לא סיפרו לכם!

קודם כל, חשוב להדגיש כי מדובר על שיטת האיטום המומלצת והאיכותית ביותר בשוק, היות והיא מסוגלת להחזיק מעמד כעשר שנים, ללא שום צורך בתחזוקה מיוחדת. לעומת שיטת הזיפות המצריכה סיוד קבוע של הגג אחת לשנה, במקרה של איטום באמצעות יריעות ביטומניות, אין שום צורך לסייד את הגג או להזמין אנשי מקצוע לצורך טיפולים שוטפים. למעשה, רוב החברות מספקות אחריות למשך 10 שנים, דבר שהמעניק שקט נפשי וגג יבש לכל דיירי הבניין. מעבר לכך, לא רבים מודעים לכך, אך היריעות משמשות לא רק לאיטום הגג מפני הגשם, אלא גם מפני קרני השמש הלוהטות. הן מאפשרות לבודד את הטמפרטורה ובכך להקל על חייהם של הדיירים בקומה העליונה בבניין.

לסיכום, ניתן למנות לא מעט יתרונות של איטום הגג באמצעות יריעות ביטומניות. יריעות אלו מתאימות במיוחד למשטחים גדולים והן חייבות לעמוד בתקנים המחמירים ביותר.

זה הזמן לקבל מידע נוסף ומחירים – איטום גגות ביריעות ביטומניות באתר אוטמים.

כתוב/כתבי תגובה