שמאי מקרקעין ברעננה

כדי להעריך שווי נכס בצורה מדויקת צריך לשכור את שירותיו של שמאי מקרקעין ברעננה המתמחה בביצוע עבודה זו בעיר רעננה ובסביבה. במקומות אחרים כדאי למצוא שמאי הפועל באותו אזור במהלך יום וחודש עבודה שלו ובכך למעשה מכיר היטב נכסים רבים באזור מה שמסייע לו עם רקע מקדים לביצוע הבדיקה וכמובן גם ניסיון והיכרות עם האזור לגבי נכסים חדשים הצפויים לקום בו וכו'. 

הערכת שווי נכס עם שמאי מקרקעין ברעננה

המטרה של השמאי בהערכת שווי הנכס שלכם היא להעריך בצורה מדויקת ככל האפשר את שווי הנכס. איסוף כל המידע עשוי לקחת לא מעט עבודה ולעתים יידרש יותר מביקור אחד בנושא, עבודה עם מכשירים שונים לביצוע בדיקות שונות וכמובן גם ביצוע בדיקות בלשכת השמאים, ברשות מקרקעי ישראל, בעירייה, ברשויות המיסים ועוד. השמאי יבדוק את הנכס והסביבה מכמה וכמה זוויות, החל מהתשתיות בנכס, מצב הריצוף, התקרה, הקירות ועד לבניין העשוי לקום באזור, להסתיר את הנוף ולהפחית את ערך הנכס. כמו כן יבוצעו בדיקות משפטיות שונות כמו מי הבעלים החוקי של הנכס, על שם מי רשומה הדירה במנהל מקרקעי ישראל, האם קיימות חריגות בנייה כלשהן ועוד. 

שמאי מקרקעין לתמ"א 38:

קבלנים ויזמים רבים עושים שימוש בשמאי מקרקעין / שמאי ירידת ערך לעתים קרובות על מנת להעריך שווי נכס פוטנציאלי לאחר ביצוע תמ"א 38. כך למעשה הקבלן יודע מה צפוי להיות ערך הדירות לאחר ביצוע הפרויקט ואת הרווח שהוא יכול לקצור מהפרויקט. במידה ואין לו רווח צפוי או בגובה שהוא צופה לו ייתכן והוא יחפש להשקיע את הזמן והמשאבים שלו בפרויקט אחר…

שמאי מקרקעין למשכנתא:

כדי להעריך את סכום המשכנתא הניתן על ידי הבנק הוא ידרוש ממבקשי המשכנתא הערכת שמאי מקרקעין מהימנה. במקרה כזה תוכלו להזמין את השמאי להעריך את שווי הנכס ולהפיק דו"ח מסודר המיועד לבנק לצורך נטילת המשכנתא.

כתוב/כתבי תגובה