שיטות להדברת נמלים

שיטות להדברת נמלים

אם בוקר אחד קמתם וגיליתם שיש לכם בכל רחבי המטבח נמלים, מדובר ללא ספק על דבר שיש לטפל בו באופן מידי. חשוב להבין כי על אף הממדים הקטנים של הנמלים, הן מהוות מטר גדול גם בחורף וגם בקיץ. על כן, לא משנה באיזה עונה של השנה הנמלים מחליטות להופיע בביתכם, חשוב מאוד שתפעלו בצורה נכונה ותבחרו בשיטה הטובה ביותר להדביר את הנמלים וזאת בכדי להיפטר מהמטרד המדובר כמה שיותר מהר ובצורה הרמטית.

הדברת נמלים ביתית

אם אתם מעדיפים להדביר את הנמלים באופן עצמאי ולא לפנות לאנשי מקצוע, ניתן לרכוש חומרי הדברה וגם ריסוס נגד נמלים ולרסס אותם ברחבי הבית, על אדני החלונות, על הפנלים, על המשקופים, מאחורי הארונות, מתחת לכיורים ומאחורי המקרר. חשוב מאוד לנסות לעקוב אחרי הנמלים ולבדוק היכן שוכן הקן שלהם. מרגע שמאתרים את הנמלים יש צורך לרסס לתוכם את חומר ההדברה. הנמלים כבר לא יחזרו למקום כי הבינו שהוא איננו בטוח. כמובן שחשוב לדעת באיזה חומרי הדברה כדאי לבחור על מנת שההדברה תהיה יעילה.

שיטה נוספת שיכולה לסייע לכם להיפטר מהנמלים היא באמצעות הצבת פיתיונות. לעיתים קן הנמלים הוא בלתי נגיש וממוקם מתחת לרצפה בחלקים שנסתרים מהעין. כדאי להשאיר לנמלים פיתיון גרגירי הדברה שניתן לרכוש בחנויות המורשות לחומרים הללו. כאשר הנמלים מבחינות בפיתיונות הן לוקחות אותו לקן ומאכילות את המלכה. כאשר המלכה של הקן מתה, הקן מתפרק.

אם אתם מעוניינים לבצע הדברה איכותית לנמלים, חשוב מאוד שתבחרו בחברת הדברה מקצועית ומנוסה בתחום. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות העוסקות בתחום ההדברה וחשוב למצוא חברה המתמחה באופן ספציפי בתחום הדברת נמלים . חשוב לציין שכיום ניתן למצוא גם שיטות הדברה אורגניות המבוססות על חומרים טבעיים ופחות מסוכנות.

כתוב/כתבי תגובה