פארק בבלי – כמה נתונים שחובה לדעת

פארק בבלי

יצא לכם לשמוע על פרויקט פארק בבלי והייתם רוצים לדעת פרטים נוספים עליו? כדי לתמצת לכם את כל מה שחשוב, הכנו רשימה של מספר נתונים קריטיים שרצוי לדעת אודות הפרויקט, המיקום שלו וההתאמה שלו למשקיעים או אלו שמחפשים פרויקט למגורים.

הדרך הטובה ביותר לדעת האם מדובר בפרויקט שיוכל לענות על הציפיות שלכם היא פשוט להגיע למקום ולהתרשם ממבט ראשון מכל מה שנמצא בו. תוכלו לראות את הדירות, הלובי המפואר, בריכת השחייה, חדר הכושר והמרחבים המשותפים.

דברים שחייב לדעת על הפרויקט

  • מיקום מרכזי – השילוב בין קרבה של הפרויקט למרחב ירוק מצד אחד, אך קרבה למרכז העסקים והתרבות מאידך, הופכים אותו לבעל מיקום מנצח בעיני משקיעים ואלו שמחפשים פרויקט למגורים.
  • דירות ב-4 סגנונות עיצוב – ניתן למצוא בפרויקט פארק בבלי דירות שמעוצבות לפי 4 סגנונות שונים – אש, אדמה, אוויר ומים.
  • מתקנים ברמה גבוהה במיוחד – חדר הכושר, בריכת השחייה והמרחבים המשותפים תוכננו בקפידה וברמה הגבוהה ביותר, וזאת מתוך מטרה להעניק סביבת מחייה אופטימלית לגרים בפרויקט.
  • בניה אקולוגית – הפרויקט כולו תוכנן תוך כדי יישום של כללי בניה אקולוגית, בהובלתה של האדריכלית גל נאור, בתו של יצחק תשובה.

מתלבטים היכן יהיה כדאי לכם להשקיע את הכסף שלכם? יהיה כדאי לכם לדעת כי פרויקט פארק בבלי עשוי להיות יעד אטרקטיבי במיוחד להשקעה בנדל"ן, וזאת בשל היתרונות שהזכרנו, לצד עוד לא מעט סיבות אחרות.

המקום הנכון להשקיע בו את הכסף שלכם

אם יש לכם סכומי כסף גדולים שהייתם רוצים להשקיע בנכס נדל"ן שבאמת יהיה שווה כל שקל ויניב לכם תשואה נאה, אז רכישה של נכסים בפרויקט הזה עשויה להתברר כהחלטה מוצלחת במיוחד מבחינתכם וכזו שיהיה כדאי לכם להתחיל לחשוב עליה בכובד ראש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה מאפיין מטבח כפרי?
אחד המטבחים הפופולאריים ביותר בעולם ובפרט בישראל, הוא מטבח כפרי. מדובר על מטבח אשר נמצא בשימוש של...
קרא עוד »
אפר 14, 2022
שורשים בביוב – מה כדאי לדעת
אתגרים תשתיתיים עירוניים מגיעים בצורות שונות, אבל אולי אחד הנושאים האורגניים והנפוצים ביותר הוא...
קרא עוד »
אוג 11, 2023
איך לבחור מפיץ ריח לעסק
ריח – לא מה שחשבתם היום שלנו מתחיל מהרגע שאנו פוקחים את העיניים. אך עבור המוח שלנו זה רק המשך יום...
קרא עוד »
דצמ 19, 2021