איך להעלות את שווי הדירה? שיפוץ, ריצוף מחדש

איך להעלות את שווי הדירה? שיפוץ, ריצוף מחדש

אם אתם מעוניינים למכור את הדירה היפה שלכם, חשוב מאוד שתעריכו את שוויה בצורה נכונה. חשוב להעריך שווי דירה בצורה נכונה על מנת לא לדרוש מחיר גבוה מדי עבורה, אשר ירתיע קונים מלרכוש אותה וישאיר אותה זמן רב בשוק הדירות למכירה. מהצד השני, חשוב מאוד שלא להעריך את שווי הדירה שלכם באופן נמוך מדי אשר יוביל אתכם להפסד כלכלי. אז בטרם תקבעו מחיר הנדרש לצורך מכירת הדירה שלכם, חשוב שתבדקו היטב, כמה הדירה שלכם באמת שווה וכיצד כדאי לתמחר אותה.

כיצד קובעים שווי דירה

שווי דירה הוא דבר הנקבע באמצעות משרד שמאי מקרקעין בהתאם לכמה פרמטרים: ראשית כל, שווי הדירה יקבע באופן שהיא כתובה בטאבו. שנית, שווי הדירה יקבע בהתאם למצבה הפיזי של הדירה: אינו דומה ערכה של דירה משופצת לערכה של דירה לא משופצת, גם הם הן מצויות באותו האזור ממש. מלבד זאת, דבר נוסף שיקבע את שווי הדירה הוא הפוטנציאל הגלום בדירה מבחינת היכולת להרחיב אותה. כלומר: אם יש לכם אפשרות להרחיב את הדירה באמצעות בנייה נוספת, הרי ששווי הדירה יהיה גבוה יותר. גם דירה אשר ניתן לחלק אותה מכיוון שהיא גדולה ובעלת יכולת להתחלק לשתי דירות או יותר, היא דירה שהשווי שלה יהיה גבוה יותר. חשוב מאוד לשים דגש על כל הפרמטרים הללו על מנת לקבוע את המחיר המדויק והמתאים ביותר לדירה שלכם.

איש מקצוע נדרש לצורך קביעת שווי דירה

על מנת לקבוע את שווי הדירה שלכם בצורה המדויקת ביותר, כדאי מאוד שלא תעשו זאת באופן עצמאי, אלא תעזרו באיש מקצוע כמו שמאי מקרקעין בירושלים אשר יודע כיצד לקבוע את השווי של כל דירה באשר היא בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות. שמאי מקרקעין מנוסה ומקצועי בתחום, הוא ללא איש המקצוע האידאלי לצורך קביעת שווי דירה. שמאי מקרקעין הוא איש מקצוע מנוסה, אשר יודע כיצד לקבוע שווי כל דירה בצורה המדויקת, בהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים הכרוכים בדירה. בחירה בשמאי מקרקעין לצורך קביעת ערך הדירה שלכם, תהווה ללא ספק את ההחלטה הנכונה עבורכם שתאפשר לכם למכור את הדירה שלכם בדיוק במחיר הרלוונטי לה.

כתוב/כתבי תגובה