ריסוס לבית

ריסוס לבית

מזיקים כמו ג'וקים, זבובים, חולדות, עכבישים וחרקים אחרים, יכולים להוות איום אמיתי בבתים שלנו. מלבד הזחילה מאיתנו ולידנו, הם נשאים של מחלות בחלק מהמקרים. שכירת שירות הדברה היא האפשרות הטובה ביותר להיפטר מהם.

ריסוס לבית

השירותים המוצעים על ידי אנשי מקצוע בתחום ההדברה כמו זיסמן הדברות כוללים בעיקר את הדברים הבאים: טיפול בהדברת טרמיטים, הדברת באגים, והדברת תיקנים. 

אבל זה לא לגמרי תלוי בשירותי ההדברה המקצועיים כדי להבטיח שהבית שלכם יהיה פנוי מאורחים לא רצויים אלה, עליכם לעשות את המיטב גם לפני וגם אחרי ההדברה. 

לפני שתתחילו בטיפול בהדברה, וודאו שהאוכל, הבגדים, הרהיטים ושאר האביזרים שלכם מאוחסנים כראוי. וברגע שהטיפול נגמר, השתמשו בהם באופן שהסיכויים להידבק מחדש יצטמצמו.

לפני ריסוס הבית – מה יש לעשות?

הסירו כל רהיט גדול או מכשיר רחוק מפינות הבית שלכם. זה ייתן גישה קלה ונוחה לאנשי מקצוע בתחום ההדברה. הם יכולים להיכנס לפינות בהן רוב המזיקים נוטים לשגשג ולהתרבות. 

המשמעות היא גם שהריהוט והמכשירים שלכם יהיו בטוחים מפני כל שפיכה וריסוס של הכימיקלים המשמשים במהלך הטיפול.

ריסוס בגדים ורהיטים

וודאו שהבגדים שלכם, הצעצועים של לילדים, איפור, תכשיטים, מוצרי טיפוח וכדומה, כולם יהיו ארוזים באופן אידיאלי לאחר שכיסיתם אותם בעטיפת פלסטיק. 

אחסנו אותם בתוך הארונות במידת האפשר, סגרו את פערי הדלתות והמגירות בסלילי סלוטייפ רחב. הסירו את כל המצעים, הכיסויים, הכריות, המזרונים וכו' ושמרו אותם רחוק מאזור הריסוס. נגמר לכם שטח האחסון? השתמשו בעטיפת פלסטיק.

כמו כן, במהלך ריסוס לבית כסו את הספות, הכיסאות והשולחנות שלכם בעטיפת פלסטיק. חיפוי בסדיני בד עשוי לא להספיק שכן הכימיקלים יכולים לחדור אליהם. ייתכן ותצטרכו לרוקן את רהיטי העץ, כולל מיטות אחסון.

כתוב/כתבי תגובה