כל היתרונות באנרגיה סולארית לבית שלכם

כל היתרונות באנרגיה סולארית לבית שלכם

המעבר לשימוש באנרגיה סולארית הוא מעבר כדאי מאד עבור הצרכנים לאור היתרונות הרבים של השימוש באנרגיה זו.

המערכת מתאימה מאד למדינה ים תיכונית כמו ישראל אשר ברוב ימי השנה השמש יוקדת משעה מוקדמת בבוקר ועד שעות אחר הצהריים. ניצול מלא של אנרגיית השמש יוצר מהפך בהתנהלות המשפחתית הן בקטע הטכני והן בקטע הכספי.

יתרונות בשימוש באנרגיה סולארית

השימוש באנרגיה סולארית כמו כאן במקום לרכוש אנרגיה חשמלית מחברת החשמל יוצר חיסכון אנרגטי וכספי משמעותי עבור כל משפחה. המערכת הסולארית המותקנת על הגג מייצרת די אנרגיה לשימוש השוטף של רוב המשפחות. בדרך זו המשפחה אינה רוכשת חשמל וכך חוסכת הוצאה כספית חודשית שהיא משמעותית ביותר, הן בקיץ עקב השימוש הרב במזגנים לקירור והן בחורף עקב השימוש באמצעי חימום שונים אשר זוללים חשמל כמו מזגנים ורדיאטורים.

הפאנלים הסולאריים המותקנים על גגות הבתים הן השטוחים והן אלו עם הרעפים יוצרים מראה אלגנטי על הגגות השונים וברוב המקרים מייצרים כמות גדולה יותר של אנרגיה לכל יחידת שטח. אם קיים עודף של אנרגיה, כמות זו מועברת לחברת החשמל והלקוח מקבל על כך תשלום.

במקרים חריגים שבהם אין די אנרגיה, המשפחה משתמשת בכל הכמות מהמערכת הסולארית ואת היתרה באספקה רגילה מחברת החשמל. גם בשיטה זו שקורית פה ושם בחודשים חורפיים קשים שבהם הטמפרטורה מאד נמוכה באזורים ספציפיים בארץ, עדיין הסכום החודשי עבור רכישת האנרגיה מחברת החשמל יהיה נמוך באופן משמעותי מהתשלום עבור צריכה מלאה.

ברוב המקרים גם בחורף כשהטמפרטורה נמוכה במעט או אף בימים מושלגים, המערכת מייצרת די אנרגיה לשימוש מלא של בני הבית, כיוון שעדיין קיימת אנרגיה מהשמש.

> קראו על המשתנים המשפיעים על תפוקת המערכת https://volta.solar/כמה-פאנלים-סולאריים-אני-צריך/

תוצרי לוואי למערכת הסולארית

הימצאותה של מערכת סלולרית הפועלת בטכנולוגיות מתקדמות על הגג מעלה באופן משמעותי את ערכו של הבית. זאת עקב העלות ששילם בעל הנכס על התקנת הפאנלים והן מכיוון שהעלויות החודשיות של רוכש הנכס עבור אנרגיה יהיו מעתה נמוכות באופן משמעותי, אם בכלל.

נתון זה מדרבן רוכשים רבים לקנות בית ספציפי זה.

כתוב/כתבי תגובה