ארונות הזזה 3 דלתות

ארונות הזזה 3 דלתות

ארונות לאחסון הם בעיקר מענה על צורך קיים ולא רהיט עיצובי, אך אין שום סיבה להתפשר והאפשרויות הקיימות היום בשוק מאפשרות לתת לארונות מראה מעוצב שישתלב עם החדר כולו.

 

ניצול מקסימלי של השטח

בהתקנת ארונות הזזה 3 דלתות מנצלים את הקירות הקיימים בחדר תוך תשומת לב לריהוט הקיים. ארונות הזזה מוזמנים לפי מידה וגודל ומאפשרים לנצל פינה או נישה קיימת כדי לחסוך במקום ולכן הם פתרון מצוין לחדרי שינה לא גדולים או לחללים שמאפשרים ניצול של קירות ארוכים.

 

דלתות הזזה

היתרון הגדול של ארונות הזזה 3 דלתות הוא החיסכון במקום בעת פתיחת הדלתות. בעוד דלת רגילה מצריכה כ-60 ס"מ נוספים לתוך חלל החדר לפתיחה מלאה, דלתות הזזה לא דורשות מקום בכלל והן זזות על מסילת הארון. יתרון זה מאפשר גמישות במרחק מהמיטה המוצבת בחדר השינה ומאפשר עומק גדול יותר לארון על חשבון מקום זה.

 

חשוב ומועיל

כשמזמינים ארונות הזזה 3 דלתות חשוב להקפיד שהמסילות עליהן מולבשות דלתות ההזזה יהיו בעלות תזוזה קלה ונוחה והדלתות יהיו יציבות, שמסביב לדלתות יולבשו מברשות שיאטמו את הסגירה וימנעו חדירת אבק ושטריקת הדלתות תהיה שקטה ואיטית כדי למנוע תפיסת אצבעות מיותרת. דלתות ההזזה יכולות להיות מעוצבות בשלל אפשרויות החל בצבע לבן נקי, עץ או מראה, עיצובים יפהפיים מודפסים ואפילו שילוב של מסך טלוויזיה באחת הדלתות. ככל שהדלת תהיה גדולה יותר, יתקבל מראה כללי מרשים יותר.

 

סידור פנימי

מעבר למדפים ומגירות, ארונות הזזה 3 דלתות מאפשרים תוספות של אבזור ופרזול פנימי השומר על סדר וארגון של הבגדים. שיטות תלייה מדורגות, מתקנים נשלפים, שטחים לאחסון ציוד נלווה לבגדים כמו מזוודות, קרש גיהוץ וקופסאות נעליים.

כתוב/כתבי תגובה