פופים לגינה – דרך מעולה לארח!

פופים לגינה – דרך מעולה לארח!

הגינה שלנו מקנה לנו את ההזדמנות לצאת אל האוויר הפתוח ולשבת לכוס תה או קפה עם נוף עירוני או כפרי. המדשאה או החצר הפרטית שלנו, כמו גם גינה שיש בה שטח ומקום ישיבה: יספקו שטח מעולה לאירוח ובילוי כיפי עם בני משפחה או עם חברים.

כאשר אנו רוצים לטפח את המרחב החיצוני, אנו עושים הכול כדי שהוא יהיה נעים ונוח בעוד שרכישת עציצים, צמחים ושתילת ירקות עשבי תיבול ופרחים – הופכים את המקום לנעים ומזמין. אבל מה לגבי מקומות ישיבה בגינה?

מי שמחפש דרך לנוח במרחב החיצוני ולעשות זאת בצורה מקורית עם קרבה לאדמה, יכול לבחור פופים לגינה. אבל מה זה אומר? ולמה זה טוב? כל הדגשים והדרכים לעיצוב, בהמשך.

בשנים האחרונות נראה שישנה חזרה אל אותם פופים יפניים שמספקים דרך נפלאה לבלות זמן במרחבים פנימיים או חיצוניים. כיום, יותר חנויות המתמחות בתחום הריהוט מספקות פופים מיוחדים לגינה שמציעים מקום נעים לישיבה נוחה בסמוך לאדמה או לדשא. הפופים, משדרגים פלאים את המרחב החיצוני!

בעזרת ישיבה נוחה, רבים יכולים להנות מקרני שמש חמימות בקיץ, כמו גם לשבת בכיף בצל עץ יפה, או לארגן מברביקיו מושלם שמסביבו מקומות ישיבה אטרקטיביים.

פופים מסביב לבריכה

מלבד הגינה, אפשר לרכוש פופים מאורכים במגוון צבעים קיציים שמתאימים עבור מי שרוצה לשבת לצד הבריכה. הפוף יאפשר פתרון נוח יותר מכיסאות רגילים ויספק נוחות מרבית ושיזוף נעים.

אבל איזה סוגי פוף מתאימים למרחב חיצוני? הנה הרשימה:

פופים מבד קורדורה – בחרו עבור החצר או הבריכה: פוף ישיבה מבד קורדורה שעמיד נגד מים ואטום מלחות. בכך לא תיווצר רטיבות על גבי הבד.

פוף גלקסי – חפשו פוף מתוצרת גלקסי שמאפשר לשכב לכול אורכו, עם בד חזק ואטום במיוחד.

פוף לונה בד + הדום – כדי לאפשר מקסימום נוחות, מומלץ לבחור פוף לונה עם הדום להנחת הרגליים. בחרו פריט שמכיל מקום ישיבה לשניים. בחרו פוף עם בד חזק ועמיד לנוזלים. עם כול אחד מהפריטים, תוכלו לרהט בפרקטיות ובכיף, את המרחב החיצוני.

 

 

כתוב/כתבי תגובה