חדרי ילדים

חדרי ילדים

חדר הילדים בבית צריך להיות מקום פסטורלי, נעים ומרגיע. זה המקום שצריך לתת ביטחון לילדים שלכם, לא משנה באיזה גיל הם. מקום שבו הם יכולים לבלות בפרטיות, בנחת, ליהנות מהאווירה המהנה בחדר וכמובן שהוא צריך לכלול את כל הדברים שהם זקוקים להם: שולחן וכיסא כאזור קריאה ולימודים, ארון בגדים, מיטה נוחה ומרווחת מספיק בהתאם לגיל וגובה הילד, אזורי אחסון רבים לצעצועים, אביזרים, אוספים ופריטים שונים וכמובן דברי דקורציה שונים. באתר קופון לי תוכלו למצוא מגוון קופונים לרכישת ציוד וריהוט לחדרי ילדים שכדאי לנצל בעת עיצוב, חידוש או בנייה של חדר ילדים.

תאורה בחדר

חדר הילדים צריך להיות חדר מואר שמשדר אנרגיות חיוביות. במהלך היום כדאי לנצל את אור השמש מבחוץ ולכן לדאוג לתריסים וחלונות שאפשר יהיה לפתוח, לאוורר את החדר ולאפשר כניסה של אור טבעי רב אל תוך החדר. כך גם תחסכו בעלויות חשמל במהלך היום. בשעות הערב והלילה טוב שתהיה בחדר גם תאורה מלאכותית הפועלת על חשמל ואפילו מנורת לילה ליד המיטה במידת הצורך למקרה והילד/ה שלכם ירצו ללכת לשירותים באמצע הלילה.

ריהוט בחדר

יש כמה רהיטים חשובים שיהיו בכל סוג של חדרי ילדים: ארון הבגדים, שולחן ללימודים והכנת שיעורים וכמובן המיטה. לצד אלה יש המכניסים גם מראה או עמדת איפור אם מדובר בבנות. כמובן שכדאי לכלול גם מידוף/ספרייה ו/או שטחי אחסון שונים ורבים למגוון הפרטים של הילדים.

פרטי דקורציה

יש אינספור סוגים של פרטי דקורציה לחדר, החל ממדבקות קיר, דרך שטיח מרכזי לחדר ועד עציצים, נרות, שעוני קיר ועוד. אל תעמיסו דברים שלא צריך. שמרו על עיצוב מינימליסטי אך עם זאת לא ריקני מדי. כזה שמתאים לקונספט הכללי של עיצוב החדר ולמה שהילדים אוהבים ועושה להם טוב וכמובן בהתאם לגיל הילדים – לדאוג שהסביבה תהיה בטיחותית עבורם.

 

כתוב/כתבי תגובה