ארונות הזזה או ארונות פתיחה?

ארונות הזזה או ארונות פתיחה?

בא נאמר שלכל דבר בחיים יש את היתרון והחיסרון שלו. כן, גם לכל מה שקשור לארונות הבית שלכם, ישנם כמה פרמטרים שתצטרכו לבדוק לפני שאתם הולכים לקנות אחד כזה. ארונות פתיחה או ארונות הזזה? יצאנו לבדוק

ארונות הזזה או ארונות פתיחה? 

לאופציה המסורתית יותר, ארונות דלתות צירים יש את היתרונות והחסרונות שלהם, אך בסך הכול, הם מהווים בחירה מצוינת במקרים רבים.

יתרון עיקרי אחד שיש לארונות מסוג זה הוא שהם שיפרו את הנראות. כאשר הדלתות של ארון דלת צירים פתוחים, תוכלו לראות מבט שלם של התכולה. זה מאפשר לכם לבצע בחירות מהירות וקלות יותר מה ללבוש בבוקר..

יתרון בלדת פתיחה 

יתרון נוסף הוא שניתן להשתמש בחלק האחורי של דלתותיהם, כדי לתלות מראה על אורך מלא או לתוספת שטח אחסון. ניתן לחתוך ארונות בגדים אלה, כך שיתאימו תחת תקרות ומדרגות זוויתיות וניתן להרכיב אותן בפינות שכן ניתן יהיה לפתוח אותן בכל זווית שהיא.

חיסרון משני אחד יכול להיות שלעתים הדלתות אינן יכולות לתמוך במשקל של מראה כבדה, אם כי החלפת צירים שבורים היא פשוטה מכיוון שהן זמינות ונוחות להתקנה.

ארונות דלת הזזה – למה זה טוב? 

ארונות הזזה 4 דלתות למשל הם פתרון אחסון עכשווי יותר, אך גם אפשרות מצוינת להתקנה, ועובדים היטב במספר סוגי חדרים.

היתרון הגדול ביותר שלהם, הוא שהם לא דורשים הרבה מקום לפניהם, שכן הדלתות שלהם מחליקות מצד לצד. זה מאפשר להם לעבוד טוב בסוף המיטה, למשל.

ארונות דלתות הזזה נוטים להיות גדולים יותר, עם יותר מקום לחפציכם והם יכולים להיות יציבים יותר, מכיוון שהם אינם מסתמכים על צירים כדי להחזיק את הדלתות.

כתוב/כתבי תגובה