קולטי אדים מעוצבים

קולטי אדים מעוצבים

כמעט בכל בית פרטי ניתן לראות כי החלל המרכזי שנעשה בו השימוש הרב ביותר בקרב כל בני הבית, הוא כמובן החלל של המטבח. זהו המקום בו כל אחד מבני הבית מבקר כדי לחטוף משהו מהיר לאכול לפני היציאה מן הבית, וזהו גם המקום הראשון בו בני הבית מבקרים כשהם חוזרים מיום עבודה או סידורים ארוך במיוחד.

מכיוון שזהו חלל מרכזי בבית, מן הראוי שהוא יהיה גם החלל המעוצב והמאובזר ביותר שיש עבור נוחיותם של כל המשפחה. הבחירה בעיצוב של המטבח תהיה לרוב על פי בחירה והתאמה אישית של בעלי הבית, כך שהוא ישרת אותם בצורה המיטבית והנוחה ביותר.

מדוע כדאי להוסיף קולט אדים למטבח

בין בחירה של ארונות מטבח, משטח השיש האיכותי, מיקומם של משטחי העבודה במטבח ואילו מכשירי חשמל יהיו בו, מומלץ לכלול גם בחירה של קולטי אדים מעוצבים שיהיו במטבח. התפקיד המרכזי של קולטי האדים כשמם כן הם – לקלוט את כל האדים שיש במטבח כתוצאה מהבישולים.

היתרון הגדול בהוספת קולט אדים למטבח הוא מניעה של ריחות חזקים במהלך הבישול, וגם שמירה על איכות ושלמות הריהוט שנמצא במטבח. מכיוון שאדי הבישול כוללים גם אדים של שמן או חומרים אחרים, אלו אדים שיכולים לפגוע בריהוט הנמצא במטבח במשך הזמן וכך לבלאי מהיר וגבוה יותר.

כיצד מתאימים קולטי אדים

קולטי האדים מהווים פתרון נוח ופרקטי בזמן הבישול במטבח, אך גם מעניקים יופי ואסתטיקה לעיצובו הכולל של המטבח. מכיוון שקולטי אדים הם גם פריט עיצובי, מומלץ לבחור קולט אדים מעוצב של חברת סמגל אלקטריק כך שיתאים לסגנון ולקו העיצובי של המטבח כולו. כך תוכלו ליהנות מכל היתרונות של ספיגת ריחות במטבח, וגם התאמה של קולט אדים איכותי ברמת גימור גבוהה במיוחד.

אם המטבח גדול ומרווח ומיקום הכיריים נמצא במקום מרכזי בלב המטבח, מומלץ לבחור קולט אדים גדול ומרשים שישלים את כל העיצוב של המטבח. במידה ומדובר על מטבח קטן ואין צורך בנוכחותו של הקולט, ניתן לבחור קולט אדים מוסתר ככל הניתן כך שרק היחידה החיצונית שלהם נראית לעין והמנוע שלו מוסתר בתוך הארון.

קולטי האדים למטבח של סמגל אלקטריק מהווים חלק עיצובי מיוחד מהחלל, אך גם מעניקים נוחות ופרקטיות לאורך שנים רבות.

כתוב/כתבי תגובה