ייבוש תת רצפתי – איך זה עובד

שיקום נזקי מים לאחר הצפה

יום אחד חזרתם הביתה לאחר יום עבודה ארוך וקשה במיוחד, וגיליתם כי מפתח דלת הכניסה יוצאים מים אל גינת הבית. מכיוון שאתם בטוחים כי זה לא היום בו המנקה צריכה להגיע אליכם, אתם פותחים בחשש את הדלת ומופתעים לגלות כי כל הרצפה של ביתכם מוצפת בהמון מים. הדבר הראשוני שאתם מבצעים הוא סיקרה מהירה בכל רחבי הבית כדי למצוא את איתור הנזילה מהם מגיעים המים, לאחר שאתם מגיעים אל חדר השירות בבית אתם מגלים כי נזילה מגיעה בעצם מהגג של הבית.

הדבר הבא שאתם עושים הוא ריצה אל ברז המים הראשי וסגירה שלו כדי לעצור את הנזילה שלא נגמרת. לאחר שתם מזמינים איש מקצוע באופן דחוף לביתכם, הוא מגלה כי מקור הנזילה נובע מהדוד שנמצא על הגג והתפוצץ. משום שהוא נמצא מעל הבית שעשוי רעפים, כל הבית חלחלו דרך הגג ונכנסו אל תוך הבית וכך נוצרה ההצפה הגדולה בבית.

מהו ייבוש תת רצפתי

לאחר שגרפתם את כל המים שהצטברו בחללי הבית, אתם שמחים לגלות כי למעשה לא נוצר כל נזק והבעיה הסתכמה במים רבים שהיה עליכם להוציא אל מחוץ לבית. למרות שעל פניו נראה כי הבעיה נפתרה, חשוב להבין כי אותם כמויות מים גדולות שנכנסו אל תוך הבית לא רק גרמו להצפה ולכם לעבוד קשה בגריפתם החוצה, אלא יש סיכוי גבוה שהם חלחלו גם אל תוך הרצפה עצמה.

במקרה בו המים הגיעו אל מתחת לריצוף הקיים בבית, יכולה להיווצר בעיה של טחב ורטיבות ברצפה שעלולה לגרום לריצוף לזוז ממקומו או אפילו לשקוע. במקרים אלו, מומלץ לברר על ייבוש תת רצפתי המאפשר ייבוש מיטבי ויעיל של כל המים שהגיעו אל מתחת לרצפה ללא הרס הריצוף הקיים והוצאתו ממקומו.

שימו לב לניסיון של החברה לפני שאתם בוחרים בה

כאשר אתם באים לבחור חברת שיקום נזקים לצורך ייבוש תת רצפתי, אתם צריכים להיות בטוחים כי היא תהיה מנוסה וטובה וזאת בכדי להבטיח כי היא תעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר שיש וללא קשיים וכך נבטיח כי הבית שלנו יהיה טוב ובטוח וזהו משהו שאנו צריכים לשקול מראש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קונסולות
קונסולה היא רהיט המאחסן ומארגן פריטים, לרוב בחדר השינה. מדובר על מתקן אחסון המכיל מספר מגירות. מלבד...
קרא עוד »
אוג 01, 2022
מדבקות זכוכית לעסקים
המראה והעיצוב של העסק שלכם משפיע על הנראות שלו בעיני הסביבה ולכן חשוב לשים לב לא רק לאופן שבו פועל...
קרא עוד »
מאי 19, 2021
מכונות שטיפה – להשכיר או לקנות?
מכונות שטיפה בלחץ הן דרך מצוינת לנקות את הפטיו ואת שביל הגישה שלך, אבל הם עלולים להיות יקרים אם אתה...
קרא עוד »
יונ 26, 2022