למה כדאי להשקיע בנדל"ן ברומניה

למה כדאי להשקיע בנדל"ן ברומניה

רומניה ממשיכה להתריס עם הציפיות הכלכליות, כאשר המדינה האירופית נהנית מצמיחה משמעותית במגזרים שונים בכלכלתה במהלך 20 השנים האחרונות.

 

למה כדאי להשקיע בנדל"ן ברומניה

גם עם שפל בגלל המשבר הכלכלי העולמי בשנת 2008, כלכלת רומניה המשיכה להתאושש בצורה מרשימה, והצמיחה הכלכלית שלה עברה את מדינות אירופה רבות אחרות.

אחד המגזרים הכלכליים החזקים ביותר ברומניה הוא בתחום הנדל"ן. נכסים מסחריים וגם מגורים עולים בערכם בכל רחבי הארץ, כאשר בעיר הבירה בוקרשט נמצאים אפשרויות השקעה משמעותיות.

מוזמנים לבדוק את הנתונים עם Ofer Lieberson,משקיע מנוסה בתחום השקעות נדל"ן וקניית חובות נדל"ן מזה 25 שנה, ומעניק ייעוץ אישי למשקיעים מוסדיים בעסקאות נדל"ן ברחבי אירופה בהיקפים של מיליוני יורו.

 

השקעה מוסדית גדולה נמשכת ברחבי רומניה

אם יש סימן לכלכלה חזקה וצומחת, זו תהיה כמובן רומניה. רומניה רואה זאת ברמה הלאומית, אם כי עיר הבירה בוקרשט היא ללא ספק אחד המיטיבים הגדולים ביותר בכך.

זו הפתעה קטנה בהתחשב בעובדה שבבוקרשט מוכרת כחלק ניכר מהתעשייה במדינה ותורמת אחוז גדול מהתמ"ג ברומניה. העיר רואה השקעות קבועות בנדל"ן למגורים ומסחר, כמו גם השקעות לתשתיות ולענפים שונים הקיימים בעיר.

 

מחירי הנדל"ן עולים ללא הרף

שוק הנכסים של בוקרשט נמצא במצב נהדר, כאשר מחירי הנדל"ן המסחריים והמגורים עולים ללא הרף. לדוגמא, בשנת 2019 המחיר לדירה למטר מרובע הוא בין 800 ל -1300 אירו – לפני שנתיים זה היה רק ​​בין 600 – 800 יורו. זו עוד סיבה מספיק טובה להשקיע בנדל"ן הרומני הפורח.

חברת Tagor פועלת בשיתוף עם קרנות השקעה בינלאומיות.

כתוב/כתבי תגובה