איך מנורה עומדת יכולה לשדרג את הסלון שלך?

איך מנורה עומדת יכולה לשדרג את הסלון שלך?

בעזרת מנורות עומדות בסלון ניתן להעניק לחללים או אזורים שונים בבית טאצ' עיצובי וגם הבלטה או הטמעה בתוך החלל. גופי תאורה עומדים שונים יכולים להעניק אווירה קרירה או חמימה, לבנות מעין תיחום לפינת קריאה או להגדיל את אזור הסלון. 

תאורה עומדת כהשלמה לתאורה המרכזית של הסלון

בעוד מטרת גופי התאורה המרכזיים בחלל הסלון היא להאיר את כל הסלון בצורה מיטבית בהתחשב באור הטבעי הקיים בחלל, אזי מטרת מנורה עומדת היא לתת מענה משלים לאזורים, בהם התאורה המרכזית לא מגיעה או אזורים אשר זקוקים למקור אור נוסף.

מנורת עמידה כאלמנט עיצובי

ההבנה כי גופי תאורה עומדים מהווים אלמנט עיצובי בפני עצמו, הביאה למבחר עצום של מנורות עומדות אשר אינן נראות כלל כגוף תאורה. החל מנורות עמידה אשר נראות כמו פנס במאי או מצלמה ועד מנורות אשר מדמות פסל מתכתי ומפיצות אור עדין ואלגנטי – תוכלו למצוא מגוון עצום של עיצובים וסגנונות. 

גופי תאורה עומדים ליצירת אווירה אינטימית ומרגיעה

בשעות הערב, כאשר מעוניינים לשכב על הספה ולצפות בטלוויזיה, או לשבת על הכורסא ולקרוא ספר טוב או עיתון, איננו זקוקים לאור חזק ומרכזי בכל הסלון, אלא מעוניינת ליצור אווירת דמדומים מרגיעה ונעימה. תאורת העמידה מושלמת למצבים אלו וכן ניתן להציבה באזורים ספציפיים וליהנות מאזור מואר בצורה ממוקדת.

איזה גוון אור יש להתאים למנורה עומדת?

כדאי לבחור מנורה המפיצה אור חמים ועדין – ברמה שתוכל כלו להעניק תנאים מספקים לקריאה בריאה, ומנגד להשאיר את שאר החלל בדמדומים. יש לבחור את מיקום המנורה העומדת הן בהתאם לצורך הפונקציונלי (בצמוד לאזור שתרצו להאיר בין אם ליד הספה או ליד הכורסא או השולחן)  ואת עיצובו של גוף תאורה עומד בהתאם לעיצוב הכללי של החלל.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר HOMELED!

כתוב/כתבי תגובה