איך בוחרים תמונה למשרד?

איך בוחרים תמונה למשרד?

המשרד שלכם חייב להיות נעים ומזמין גם עבורכם ועבור העובדים שלכם, וכמובן שהוא חייב להיות מרחב שללקוחות שלכם יהיה נוח לשהות בו. אם בעבר משרדים היו מרחבים מוזנחים, אפורים שלא ניתנה להם תשומת לב מבחינת העיצוב – הרי שכיום מרחבי עבודה חייבים להראות מושלמים מעוצבים ומושכים, כך שהם יראו יוקרתיים עבור לקוחות ועובדים. 

אחת הדרכים לייצר הרמוניה ועניין במרחב נעשית באמצעות בחירת תמונות למשרד. אבל כיצד בוחרים תמונה מתאימה? הנה מספר דגשים שיש לשים אליהם לב: 

התאמה לאווירה

בתחילה יש לשים לב לסגנון שמאפיין את המשרד שלכם מבחינת העיצוב. נסו לבחון את הסגנון: האם הוא מודרני? אקלקטי? ים תיכוני? או אולי מעוצב בסגנון כפרי עם חפצים מסיביים וגסים? התאימו את התמונה לסגנון העיצוב במרחב. לדוגמא: עבור סגנון כפרי מומלץ לבחור תמונות קנבס גדולות עם צבעים חמים כמו כתום, ירוק, צהוב ואדום. לסגנון המודרני שמתאפיין במינימליזם, בחרו תמונות שקטות יותר ומרגישות בגוונים קרים כחלחלים, ירוקים בהירים, טורקיז, וורודים. שימו לב שהתמונה מתכתבת בצורה נכונה עם העיצוב הכללי. 

צבעים

וודאו שהצבעים שבחרתם מעוררים אתכם ומקנים תחושה של ערנות אבל גם של שלווה. וותרו על תמונות כהות מידי. צבעים כמו כחול, צהוב וירוק הם צבעים מעוררים אך גם מרגיעים. שימו לב כי הצבעים שאתם בוחרים משתלבים עם שאר הפריטים במרחב. 

גודל

כעת יש לבצע התאמה של הגודל הנכון. בחרו תמונת זכוכית או קנבס וודאו כי היא מתאימה לגודל הקיר שלכם. בחרו את התמונות מאתר שיש בו מגוון אופציות לבחירה מבחינת גדלים. 

איכות ומחיר

לבסוף יש לשים דגש על המחיר. בצעו השוואת מחירים בין גלריות אומנות. בחרו תמונות מודפסות שיכולות להאיר את המשרד ושימו לב כי הן איכותיות ובמחיר שווה לתקציב שלכם. בהצלחה! 

 

כתוב/כתבי תגובה