איך לעצב את הבית עם אקססוריז מתאימים?

איך לעצב את הבית עם אקססוריז מתאימים?

כדי להפוך את הבית שלנו לפינה האישית שלנו בעולם, חשוב שנכניס לתוכו את האישיות שלנו, את התחביבים, הבלגן וגם את סוג הסדר הייחודי אלינו. גם אם נראה שהדשא של השכן ירוק יותר, אין ספק שבעזרת עיצוב הבית עם אקססוריז למטבח או כל חלל אחר נוכל להקנות את המראה המבוקש ולגרום לבית שלנו לשקף את האישיות שלנו אל כל מי שנכנס דרך הדלת. אז איך עושים את זה נכון?

לא משאירים קירות ריקים

קירות הבית שלנו הם למעשה חלק מהותי מהעיצוב שלו. מומלץ שלא להשאיר אותם חשופים, בין אם על ידי הלבשת שעון מעוצב, מדפים או ציורים שונים. בחלק מקירות הבית מתאים מאוד לשים מתלים שונים וניתן לשלב בהם אלמנטים פרקטיים נוספים.

אוהבים ספרים? תנו להם ביטוי

בין אם אתם אוהבים לקרוא מגזינים או שאתם פשוט אוהבים לאסוף ספרים שונים, במקום פשוט לשים אותם על מדף חשוף או בפינת החדר ניתן לשדרג את המראה העיצובי שלהם בצורה ניכרת. את הספרים למשל, לרוב נקרא פעם או פעמיים ולאחר מכן הם ישמשו בעיקר כאלמנט עיצובי וניחשף בעיקר לכריכתם. יש מגוון של תומכי ספרים נהדרים שניתן לשלב במדף הספרים ואפילו לייצר פינה חדשה. דוגמא לתומך ספרים כזה תהיה דמויות של אוהבים בעבור ספרי הרומנטיקה ודמויות של בלשים המחזיקים ספרי מתח. בעבור המגזינים תוכלו למצוא מגוון של מחזיקי מגזינים מעוצבים נוספים.

מטבח

המטבח הוא אחד מהחדרים המרכזיים בכמעט כל בית. במקום להשתמש בכלים גנריים במטבח אפשר להכניס אליו מגוון של אקססוריז מדליקים שיכולים להיות מאוד פרקטיים. אוהבים פירות? תוכלו לרכוש מתלה לבננות בדמות קוף אשר נתלה על המדף ומחזיק בידיו אשכול בננות (ראו כאן רעיונות נוספים!). נוהגים להכין פסטה או תבשילים נוספים הזקוקים לסינון? במקום להשתמש במסננת רגילה תוכלו לקנות מסננת בדמות לוויתן או צורה מתאימה נוספת. כאשר מדובר במטבח, אין ספק שיש מגוון רחב של אקססוריז נוספים שאפשר לשלב בין אם מדובר בכותשי שום, מעמד סירים או אפילו מחזיקי מגבות נייר מעוצבים בצורות שונות.

כתוב/כתבי תגובה